Starttid | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aaro Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 10:47 | |
2. | Emil Sevelius | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 11:05 | |
3. | Akseli Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 11:26 | |
4. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 11:28 | |
4. | Teemu Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 11:28 | |
6. | Ilari Visuri | OK77 | FIN | 12:00:00 | 11:37 | |
7. | Otto Kaario | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 11:41 | |
8. | Taavi Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 11:48 | |
9. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 11:55 | |
10. | Anton Holmback | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 12:01 | |
11. | Saku Valkila | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:09 | |
12. | Alvar Palmen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 12:11 | |
13. | Konsta Pitkänen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 12:24 | |
14. | Hannes Holmback | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 12:30 | |
15. | Erik Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 12:32 | |
16. | Atte Nokka | Rasti 88 | FIN | 12:00:00 | 12:35 | |
17. | Tuukka Mäkinen | Lauttakylän Luja | FIN | 12:00:00 | 12:39 | |
18. | Aaro Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 12:41 | |
18. | Tommi Härkönen | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:41 | |
20. | Niku Rintala | Teuvan Rivakka | FIN | 12:00:00 | 12:42 | |
21. | Vesa Lahtinen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 12:43 | |
22. | Arttu Laaksonen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 12:48 | |
23. | Eero Lapila | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 12:53 | |
24. | Teemu Lehtoranta | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 13:03 | |
25. | Hannes Stubb | IK Falken | FIN | 12:00:00 | 13:11 | |
26. | Konsta Puranen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 13:17 | |
27. | Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 13:19 | |
28. | Niko Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:24 | |
29. | Valtteri Pätäri | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:31 | |
30. | Jani Nurminen | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 13:35 | |
31. | Linus Westerlund | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 13:53 | |
32. | Matti Suutari | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:08 | |
33. | Teo Kettunen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 14:13 | |
34. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:17 | |
35. | Kiri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 14:41 | |
36. | Matti Hakola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 14:49 | |
37. | Ville Tiljander | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 15:02 | |
38. | Antti Väyrynen | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:08 | |
39. | Joni Hirvonen | Asikkalan Raikas | FIN | 12:00:00 | 15:15 | |
40. | Miikka Korhonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 15:19 | |
41. | Kasperi Reijonen | Porvoon Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 15:45 | |
42. | Linus Hansén | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 16:22 | |
43. | Viljami Pätäri | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:35 | |
44. | Samu Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 16:41 | |
45. | Henry Varis | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 17:16 | |
46. | Roope Varjus | Ulvilan Ura | FIN | 12:00:00 | 17:32 | |
47. | Lauri Leirimaa | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 17:35 | |
48. | Oskari Jokikokko | Pudasjärven Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 18:35 | |
49. | Eskil Grahn | Närpes OK | FIN | 12:00:00 | 19:59 | |
50. | Sami Hämäläinen | Olavin Rasti | FIN | 12:00:00 | 22:21 | |
Eemeli Kiljunen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | disk | ||
Eemeli Saukkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | ej startad |