1 | Lewis Korir | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   1 | |
2 | Jussi Utriainen | Lahden Ahkera | 11:00:00 |   2 | |
3 | Henri Manninen | Jyväskylän Kenttäurheilijat | 11:00:00 |   3 | |
5 | Jere Pajunen | Joensuun Kataja | 11:00:00 |   5 | |
6 | Miika Takala | Jyväskylän Kenttäurheilijat | 11:00:00 |   6 | |
7 | Jaakko Nieminen | Jyväskylän Kenttäurheilijat | 11:00:00 |   7 | |
8 | Jukka Kero | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   8 | |
9 | Jaakko Kero | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   9 | |
11 | Hannu Airila | Joensuun Kataja | 11:00:00 |   11 | |
12 | Jan Backlund | Gamlakarleby IF | 11:00:00 |   12 | |
13 | Mårten Boström | Sjundeå IF | 11:00:00 |   13 | |
14 | Lasse Hakulinen | Helsingin Tarmo | 11:00:00 |   14 | |
15 | Abdurahman Hämäläinen | Helsingin Tarmo | 11:00:00 |   15 | |
16 | Magnus Hellström | Sjundeå IF | 11:00:00 |   16 | |
17 | Tommi Hytönen | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   17 | |
18 | Joni Jäntti | Savonlinnan Riento | 11:00:00 |   18 | |
19 | Jarkko Järvenpää | Tampereen Pyrintö | 11:00:00 |   19 | |
20 | Jan Kaas | Gamlakarleby IF | 11:00:00 |   20 | |
21 | Markku Kalliokoski | Jyväskylän Kenttäurheilijat | 11:00:00 |   21 | |
22 | Obed Kipkurui | Sjundeå IF | 11:00:00 |   22 | |
23 | Francis Kirwa | Lahden Ahkera | 11:00:00 |   23 | |
24 | Petteri Kuorikoski | Kuortaneen Kunto | 11:00:00 |   24 | |
25 | Mikko Kuusela | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   25 | |
26 | Jani Lakanen | Jyväskylän Kenttäurheilijat | 11:00:00 |   26 | |
27 | Ari-Pekka Lassila | Vetelin Urheilijat | 11:00:00 |   27 | |
28 | Aapo Leskinen | Sjundeå IF | 11:00:00 |   28 | |
29 | Panu Lieto | Keuruun Kisailijat | 11:00:00 |   29 | |
30 | Matti Liukkonen | Sjundeå IF | 11:00:00 |   30 | |
31 | Mika Luoto | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   31 | |
32 | Janne Mänkärlä | Sjundeå IF | 11:00:00 |   32 | |
33 | Juuso Metsälä | Joensuun Kataja | 11:00:00 |   33 | |
34 | Antti-Pekka Niinistö | Turun Weikot Yleisurheilu | 11:00:00 |   34 | |
35 | Aku Nikander | Länsi-Uudenmaan Urheilijat | 11:00:00 |   35 | |
36 | Antti Nisonen | Mikkelin Kilpa-Veikot | 11:00:00 |   36 | |
37 | Jari Nylander | Helsingin Tarmo | 11:00:00 |   37 | |
38 | Antti Parjanne | Sjundeå IF | 11:00:00 |   38 | |
39 | Yrjö Pesonen | Joensuun Kataja | 11:00:00 |   39 | |
40 | Fredric Portin | Sjundeå IF | 11:00:00 |   40 | |
41 | Kimmo Randelin | Iisalmen Visa | 11:00:00 |   41 | |
42 | Matti Rauma | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   42 | |
43 | Willy Rotich | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   43 | |
44 | Markus Roukala | Keski-Uudenmaan Yleisurheilu | 11:00:00 |   44 | |
45 | Jukka Salo | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   45 | |
46 | Pekka Stenholm | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   46 | |
47 | Lasse Suonpää | Turun Weikot Yleisurheilu | 11:00:00 |   47 | |
48 | Kai Takkunen | Alavieskan Viri | 11:00:00 |   48 | |
49 | Joseph Tanui | Lahden Ahkera | 11:00:00 |   49 | |
50 | Matti Teittinen | Helsingin Jyry | 11:00:00 |   50 | |
51 | Maunu Toivari | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   51 | |
52 | Marko Tuokko | Naantalin Löyly | 11:00:00 |   52 | |
53 | Sami Turkulainen | Imatran Urheilijat | 11:00:00 |   53 | |
54 | Ilkka Utriainen | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   54 | |
55 | Jari Välikorpi | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   55 | |
56 | Jari Vanhanen | Sjundeå IF | 11:00:00 |   56 | |
57 | Mikko Virta | Turun Weikot Yleisurheilu | 11:00:00 |   57 | |
58 | Mika Sällinen | Gamlakarleby IF | 11:00:00 |   58 |