2 | Mika Penttinen | Lappeenrannan Urheilu-Miehet | 11:00:00 |   2 | |
3 | Marko Vaittinen | Forssan Salama | 11:00:00 |   3 | |
4 | Joni Saarikoski | Ylistaron Kilpa-Veljet | 11:00:00 |   4 | |
6 | Lauri Friari | Mikkelin Kilpa-Veikot | 11:00:00 |   6 | |
7 | Sakari Hukka | Polvijärven Urheilijat | 11:00:00 |   7 | |
8 | Pasi Huhtala | Teivo Stayers | 11:00:00 |   8 | |
10 | Timo Leppäkorpi | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   10 | |
12 | Jussi Ernamo | HIFK-Friidrott | 11:00:00 |   12 | |
13 | Simo-Pekka Fincke | Joensuun Kataja | 11:00:00 |   13 | |
14 | Tomi Forsblom | Lempäälän Kisa | 11:00:00 |   14 | |
15 | Jari Hakola | Kyyjärven Kyky | 11:00:00 |   15 | |
16 | Lasse Hakulinen | Helsingin Tarmo | 11:00:00 |   16 | |
17 | Pasi Hautamäki | Kälviän Tarmo | 11:00:00 |   17 | |
18 | Magnus Hellström | Sjundeå IF | 11:00:00 |   18 | |
19 | Petri Huhtala | Oulun Nmky:N Urheilijat | 11:00:00 |   19 | |
20 | Antti Hyttinen | Vaajakosken Kuohu | 11:00:00 |   20 | |
21 | Tommi Hytönen | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   21 | |
22 | Petri Juuti | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   22 | |
23 | Markku Kalliokoski | Jyväskylän Kenttäurheilijat | 11:00:00 |   23 | |
24 | Juha Kanervo | Valtimon Vasama | 11:00:00 |   24 | |
25 | Manu Kauppila | Honkajoen Seudun Urheilijat | 11:00:00 |   25 | |
26 | Wille Keihänen | HIFK-Friidrott | 11:00:00 |   26 | |
27 | Hansi Kitti | Oulun Nmky:N Urheilijat | 11:00:00 |   27 | |
28 | Veli-Heikki Koivu | Rovaniemen Roadrunners | 11:00:00 |   28 | |
29 | Lewis Korir | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   29 | |
30 | Petteri Kuorikoski | Kuortaneen Kunto | 11:00:00 |   30 | |
31 | Juha Lehtikuja | Esbo IF | 11:00:00 |   31 | |
32 | Lauri Lipiäinen | Sjundeå IF | 11:00:00 |   32 | |
33 | Jussi Makkonen | Helsingin Kisa-Veikot | 11:00:00 |   33 | |
34 | Tuomas Naakka | Kymin Koskenpojat | 11:00:00 |   34 | |
35 | Harri Nissinen | Joensuun Kataja | 11:00:00 |   35 | |
36 | Aki Nummela | Helsingin Kisa-Veikot | 11:00:00 |   36 | |
37 | Mika Nurmo | Punkalaitumen Kunto | 11:00:00 |   37 | |
38 | Kimmo Randelin | Iisalmen Visa | 11:00:00 |   38 | |
39 | Matti Rauma | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   39 | |
40 | Willy Rotich | Turun Urheiluliitto | 11:00:00 |   40 | |
42 | Janne Sakkara | Elimäen Vauhti | 11:00:00 |   42 | |
43 | Jukka Salo | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   43 | |
44 | Marko Savolainen | Helsingin Jyry | 11:00:00 |   44 | |
45 | Jani Strömsholm | Kenttäurheilijat-58 | 11:00:00 |   45 | |
46 | Matti Taini | Seinäjoen Seudun Urheilijat | 11:00:00 |   46 | |
47 | Matti Teittinen | Helsingin Jyry | 11:00:00 |   47 | |
48 | Teemu Toivanen | Leppävirran Viri | 11:00:00 |   48 | |
49 | Jussi Utriainen | Lahden Ahkera | 11:00:00 |   49 | |
50 | Jari Uusitalo | Porvoon Urheilijat | 11:00:00 |   50 | |
51 | Jari Vanhanen | Sjundeå IF | 11:00:00 |   51 |