47 | Pekka Lämsä | Oulu | FIN | 12:00:00 |   25647 |
88 | Pentti Haanpää | RDS | FIN | 12:00:00 |   25688 |
89 | Jouni Harjuhahto | Meka Pro | FIN | 12:00:00 |   25689 |
90 | Ilkka Hätälä | ODL Juoksukoulu | FIN | 12:00:00 |   25690 |
91 | Timo Heikkilä | Paksumahat | FIN | 12:00:00 |   25691 |
92 | Mikko Hyvärinen | Teiden tallaajat Tervola | FIN | 12:00:00 |   25692 |
93 | Juha Kähkönen | Nokia Marathon Team | FIN | 12:00:00 |   25693 |
94 | Mauri Kalaoja | OSAO | FIN | 12:00:00 |   25694 |
95 | Heikki Kananen | Oulu | FIN | 12:00:00 |   25695 |
96 | Arto Karnaranta | Kiiminki | FIN | 12:00:00 |   25696 |
97 | Stephen Kihara | Individual | FIN | 12:00:00 |   25697 |
98 | Markku Kinnunen | Suomussalmi | FIN | 12:00:00 |   25698 |
99 | Valery Kiselev | St Petersburg | RUS | 12:00:00 |   25699 |
100 | Heikki Kivelä | Kälviän Tarmo | FIN | 12:00:00 |   25700 |
101 | Ari Kokkonen | Kempeleen maraton klubi | FIN | 12:00:00 |   25701 |
103 | Timo Krohns | ONMKY/Terwa-JP | FIN | 12:00:00 |   25703 |
104 | Juhani Lavanko | Oulu | FIN | 12:00:00 |   25704 |
105 | Timo Määttä | Oulu | FIN | 12:00:00 |   25705 |
106 | Tarmo Malvalehto | Lapin Hikiset | FIN | 12:00:00 |   25706 |
107 | Markku Moilanen | Ii | FIN | 12:00:00 |   25707 |
108 | Hannu Nyman | Pudasjärvi | FIN | 12:00:00 |   25708 |
109 | Heikki Ojantakanen | Oulunsuun Heitto | FIN | 12:00:00 |   25709 |
110 | Heikki Ollila | Metsähallitus | FIN | 12:00:00 |   25710 |
111 | Erkki Partanen | Endurance | FIN | 12:00:00 |   25711 |
112 | Jukka Parviainen | Oulu | FIN | 12:00:00 |   25712 |
113 | Jouko Pätsi | Muurolan Kisaveikot ry | FIN | 12:00:00 |   25713 |
114 | Pekka Peuraniemi | Kajaani | FIN | 12:00:00 |   25714 |
116 | Taisto Puurunen | Lapin Teollisuusrakennus Oy | FIN | 12:00:00 |   25716 |
117 | Pekka Riepula | Kuivaniemen Yritys | FIN | 12:00:00 |   25717 |
119 | Jorma Saanio | Kuusamo | FIN | 12:00:00 |   25719 |
120 | Jouni Salmela | AMC Rovaniemi | FIN | 12:00:00 |   25720 |
121 | Seppo Saloranta | Iskon Sepot | FIN | 12:00:00 |   25721 |
122 | Raino Simola | Turun Palokunnan Urheilijat | FIN | 12:00:00 |   25722 |
123 | Valery Slastilin | Arkangel | RUS | 12:00:00 |   25723 |
124 | Tuomo Tapaninaho | Haavikkokujan Palloseura | FIN | 12:00:00 |   25724 |
125 | Olli Taskinen | AMC | FIN | 12:00:00 |   25725 |
126 | Juha Tuomikoski | Raahen Maitohapot | FIN | 12:00:00 |   25726 |
127 | Pekka Uhlbäck | Oulun NMKY:n urheilijat | FIN | 12:00:00 |   25727 |
128 | Esa Vanhatalo | VRU | FIN | 12:00:00 |   25728 |
129 | Staffan Westberg | Vattudalens LDK | FIN | 12:00:00 |   25729 |
164 | Jouko Juntunen | SuomussalmenVastus | FIN | 12:00:00 |   25764 |
234 | Jouni Karjalainen | Nurmes | FIN | 12:00:00 |   25834 |
406 | Sieppi Ensio | oamk | FIN | 12:00:00 |   24606 |
407 | Pekka Rapakko | KemPa | FIN | 12:00:00 |   24607 |