Starttid | 2,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida Haapala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 12:05 | ||
2. | Suvi Kurth | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 12:35 | ||
3. | Essi Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 12:48 | ||
4. | Hanna Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 13:04 | ||
4. | Hanna Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 13:04 | ||
6. | Elsa Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 13:12 | ||
7. | Taru Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 13:35 | ||
8. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 13:48 | ||
9. | Aino Kangasaho | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:34 | ||
10. | Julia Hirvonen | Epilän Esa | 12:00:00 | 15:16 | ||
11. | Elli Valtonen | Eura-Kauttuan Urheilijat | 12:00:00 | 16:03 | ||
12. | Nana Munck | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:38 | ||
13. | Oona Paloheimo | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:53 | ||
14. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 17:02 | ||
15. | Hanna Malinen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 17:03 | ||
16. | Lumi Myllymäki | Ikaalisten Nouseva Voima | 12:00:00 | 17:22 | ||
17. | Ida Jussila | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 17:42 | ||
18. | Ella Kokkinen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 17:51 | ||
19. | Ennimaria Järventausta | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 18:00 | ||
20. | Wilhelmiina Liuksiala | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 18:41 | ||
21. | Chira Gullqvist | OK Orient | 12:00:00 | 18:55 | ||
22. | Emmi Pohjalainen | Loimaan Jankko | 12:00:00 | 19:13 | ||
23. | Kaisla Seppälä | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 19:17 | ||
24. | Amanda Ekholm | OK Orient | 12:00:00 | 19:56 | ||
25. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:00 | ||
26. | Säde Inkeroinen | Ikaalisten Nouseva Voima | 12:00:00 | 20:38 | ||
27. | Essi Lappi | Espoon Suunta | 12:00:00 | 21:01 | ||
28. | Marianna Yliniemelä | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 21:38 | ||
29. | Emma Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 22:26 | ||
30. | Iida-Maria Silander | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 22:48 | ||
31. | Aleksiina Asell | Ikaalisten Nouseva Voima | 12:00:00 | 22:49 | ||
32. | Venla Silvennoinen | OK Orient | 12:00:00 | 23:55 | ||
33. | Helena Törmälä | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 24:37 | ||
34. | Melissa Lidman | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 25:44 | ||
35. | Sara Rosqvist | OK Orient | 12:00:00 | 25:56 | ||
36. | Anni-Martta Viili | MS Parma | 12:00:00 | 26:58 | ||
37. | Hilda Harle | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 30:13 | ||
38. | Senja Verronen | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 31:35 | ||
39. | Matilda Latvala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 32:07 | ||
40. | Sini Viitala | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 32:54 |