Starttid | 1,2 km |
3,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Annika Kottonen | Lynx | 12:00:00 | 10:23 (1) | 27:43 | ||
2. | Emilia Mänttäri | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 10:56 (5) | 27:51 | ||
3. | Sanni Kivelä | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 11:06 (6) | 28:01 | ||
4. | Jannina Gustafsson | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 10:52 (4) | 28:22 | ||
5. | Johanna Hulkkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 11:51 (13) | 28:34 | ||
6. | Oona Valkonen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 11:35 (11) | 29:00 | ||
7. | Emmi Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 10:46 (3) | 29:07 | ||
8. | Henna Skog | Koovee | 12:00:00 | 10:42 (2) | 29:26 | ||
9. | Sara Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 12:21 (16) | 29:39 | ||
10. | Maaret Turunen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 11:25 (9) | 29:44 | ||
11. | Henna Saarinen | Koovee | 12:00:00 | 12:01 (14) | 29:51 | ||
12. | Tuija Kuusela | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 12:51 (20) | 30:45 | ||
13. | Emmi Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 11:22 (8) | 30:47 | ||
14. | Essi Hietaoja | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:20 (15) | 30:48 | ||
15. | Ilona Lehtinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 11:21 (7) | 30:57 | ||
16. | Suvi Harju | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 11:50 (12) | 31:00 | ||
17. | Sanni Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 11:30 (10) | 31:02 | ||
18. | Anniina Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 12:37 (19) | 31:26 | ||
19. | Victoria Höstman | Malax IF | 12:00:00 | 12:28 (18) | 31:27 | ||
20. | Elisa Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:57 (33) | 31:43 | ||
21. | Emilia Sågfors | OK Botnia | 12:00:00 | 12:51 (20) | 32:27 | ||
22. | Emilia Hyvärinen | Rastivarsat | 12:00:00 | 12:26 (17) | 32:42 | ||
23. | Iida Savolainen | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:49 (31) | 32:59 | ||
24. | Silja Annila | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 13:32 (24) | 33:35 | ||
25. | Elina Lammi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:47 (30) | 33:38 | ||
26. | Anna Tuomisto | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 13:36 (25) | 34:14 | ||
27. | Ruska Saarela | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 13:30 (23) | 34:34 | ||
28. | Emma Laakkio | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 14:50 (32) | 34:43 | ||
29. | Johanna von Frenckell | OK Raseborg | 12:00:00 | 16:10 (35) | 35:29 | ||
30. | Emma Piitulainen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 13:44 (26) | 35:43 | ||
31. | Laura Jakobsson | Rastikarhut | 12:00:00 | 15:40 (34) | 36:08 | ||
32. | Aada Forsman | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 13:44 (26) | 36:13 | ||
33. | Salla Koskinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 13:22 (22) | 36:36 | ||
34. | Marika Suominen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 14:00 (28) | 37:50 | ||
35. | Aino Ojanen | Kangasala SK | 12:00:00 | 18:46 (38) | 40:03 | ||
36. | Elin Nylund | IF Femman | 12:00:00 | 17:16 (36) | 40:22 | ||
37. | Laura Virjula | Navi | 12:00:00 | 18:23 (37) | 40:57 | ||
38. | Aino Vuopio | Pellon Ponsi | 12:00:00 | 20:48 (39) | 42:06 | ||
39. | Tiia Ylikangas | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 14:18 (29) | 43:28 | ||
40. | Eveliina Kosola | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 22:09 (40) | 44:28 |