Starttid | 4,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mika Rahkola | OH | 12:00:00 | 46:11 | ||
2. | Kai Hilo | Lynx | 12:00:00 | 47:15 | ||
3. | Stefan Höstman | Malax IF | 12:00:00 | 47:30 | ||
4. | Mauri Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 51:00 | ||
5. | Sergey Gusak | Gatchina | RUS | 12:00:00 | 51:05 | |
6. | Kalle Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 53:21 | ||
7. | Eero Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 54:04 | ||
8. | Anders Lindahl | Akilles OK | 12:00:00 | 54:41 | ||
9. | Juha Sinkkonen | Rasti 88 | 12:00:00 | 55:48 | ||
10. | Ari Kuusholma | Hiisirasti | 12:00:00 | 56:06 | ||
11. | Igor Kunitskiy | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 56:19 | |
12. | Pekka Rehn | Lynx | 12:00:00 | 56:31 | ||
13. | Timo Pirtilä | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 56:34 | ||
14. | Timo Salonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 57:11 | ||
15. | Ilkka Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 57:21 | ||
16. | Taisto Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 58:25 | ||
17. | Heikki Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 59:28 | ||
18. | Aleksandr Dobritckii | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:00:20 | |
19. | Andrey Kuzmin | St.Petersburg | RUS | 12:00:00 | 1:01:14 | |
20. | Jouni Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:01:32 | ||
21. | Juha Ratia | Kemiön Kiilat | 12:00:00 | 1:02:41 | ||
22. | Riku Rousku | MS Parma | 12:00:00 | 1:03:16 | ||
23. | Mika Murtola | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 1:03:46 | ||
24. | Matti Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | 1:04:23 | ||
25. | Heikki Sorsa | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:06:17 | ||
26. | Vsevolod Dokhturov | Tomsk | RUS | 12:00:00 | 1:08:12 | |
27. | Markku Saksa | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 1:08:48 | ||
28. | Kari Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 1:09:28 | ||
29. | Jari Kivelä | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:09:32 | ||
30. | Boris Ashkinadzi | Gatchina | RUS | 12:00:00 | 1:10:24 | |
31. | Matti Lehto | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 1:11:50 | ||
32. | Timo Saaranen | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 1:12:15 | ||
33. | Andrey Sorokin | Nord West | RUS | 12:00:00 | 1:12:32 | |
34. | Antti Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:13:31 | ||
35. | Esa-Pekka Kapanen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:20:21 | ||
36. | Kasperi Launis | Raisu Lumous | 12:00:00 | 1:21:00 | ||
37. | Martin Melin | IK Falken | 12:00:00 | 1:21:07 | ||
38. | Ari Kyöstilä | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:26:34 | ||
39. | Jorma Niinimäki | Lynx | 12:00:00 | 1:34:02 | ||
40. | Timo Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:38:11 | ||
41. | Evgeny Murzinov | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 1:49:28 | |
42. | Reijo Toivonen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 2:01:31 | ||
43. | Sami Syväterä | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 2:16:21 | ||
Ari Kosunen | SK Vuoksi | 12:00:00 | ej startad | |||
Igor Berezin | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Petri Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | disk | |||
Tarmo Oikarinen | OH | 12:00:00 | disk | |||
Arto Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | disk | |||
Eero Hakala | IF Femman | 12:00:00 | disk | |||
Petri Heikkilä | Järvenpään Palo | 12:00:00 | ej startad | |||
Tapio Mäenpää | Järvenpään Palo | 12:00:00 | ej startad | |||
Igor Kirichenko | Vesta | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Mikhail Tulenkov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Martin Daehnn | MTK Bad Harzburg | GER | 12:00:00 | ej startad | ||
Juha Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | ej startad | |||
Juho Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ej startad | |||
Eero Vartiainen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | ej startad |