Starttid | 4,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Eero Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 37:39 | ||
2. | Timo Salonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 38:04 | ||
3. | Stefan Höstman | Malax IF | 12:00:00 | 38:20 | ||
4. | Tarmo Oikarinen | OH | 12:00:00 | 39:04 | ||
5. | Mika Rahkola | OH | 12:00:00 | 39:39 | ||
6. | Kai Hilo | Lynx | 12:00:00 | 41:01 | ||
7. | Timo Pirtilä | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 41:07 | ||
8. | Mauri Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 41:23 | ||
9. | Ilkka Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 43:21 | ||
10. | Taisto Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 43:49 | ||
10. | Sergey Gusak | Gatchina | RUS | 12:00:00 | 43:49 | |
12. | Anders Lindahl | Akilles OK | 12:00:00 | 45:46 | ||
13. | Kalle Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 46:06 | ||
14. | Pekka Rehn | Lynx | 12:00:00 | 47:47 | ||
15. | Igor Kunitskiy | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 47:52 | |
16. | Juha Sinkkonen | Rasti 88 | 12:00:00 | 47:55 | ||
17. | Jouni Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 48:40 | ||
18. | Andrey Kuzmin | St.Petersburg | RUS | 12:00:00 | 48:54 | |
19. | Eero Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 49:04 | ||
20. | Timo Saaranen | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 49:18 | ||
21. | Matti Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | 49:45 | ||
22. | Ari Kuusholma | Hiisirasti | 12:00:00 | 51:00 | ||
23. | Eero Vartiainen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 51:52 | ||
24. | Riku Rousku | MS Parma | 12:00:00 | 52:34 | ||
25. | Boris Ashkinadzi | Gatchina | RUS | 12:00:00 | 54:14 | |
26. | Aleksandr Dobritckii | Vesta | RUS | 12:00:00 | 54:43 | |
27. | Juha Ratia | Kemiön Kiilat | 12:00:00 | 55:06 | ||
28. | Martin Daehnn | MTK Bad Harzburg | GER | 12:00:00 | 56:10 | |
29. | Petri Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 57:27 | ||
30. | Heikki Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 57:53 | ||
31. | Mika Murtola | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 58:30 | ||
32. | Heikki Sorsa | Pihkaniskat | 12:00:00 | 59:54 | ||
33. | Jari Kivelä | Perhon Kiri | 12:00:00 | 1:00:59 | ||
34. | Petri Heikkilä | Järvenpään Palo | 12:00:00 | 1:02:07 | ||
35. | Kasperi Launis | Raisu Lumous | 12:00:00 | 1:02:17 | ||
36. | Esa-Pekka Kapanen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:02:45 | ||
37. | Antti Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:04:03 | ||
38. | Evgeny Murzinov | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 1:05:00 | |
39. | Matti Lehto | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 1:06:27 | ||
39. | Igor Berezin | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 1:06:27 | |
41. | Kari Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 1:07:11 | ||
42. | Vsevolod Dokhturov | Tomsk | RUS | 12:00:00 | 1:07:37 | |
43. | Andrey Sorokin | Nord West | RUS | 12:00:00 | 1:12:43 | |
44. | Jorma Niinimäki | Lynx | 12:00:00 | 1:18:49 | ||
45. | Markku Saksa | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 1:19:08 | ||
46. | Timo Suhonen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:21:17 | ||
47. | Ari Kyöstilä | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:22:07 | ||
48. | Vesa Ala-Rasula | Kuortaneen Kunto | 12:00:00 | 1:25:41 | ||
49. | Igor Kirichenko | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:34:34 | |
50. | Arto Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:36:42 | ||
51. | Reijo Toivonen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:42:19 | ||
52. | Sami Syväterä | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 2:22:08 | ||
Mikhail Tulenkov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Juha Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | bröt | |||
Ari Kosunen | SK Vuoksi | 12:00:00 | bröt | |||
Martin Melin | IK Falken | 12:00:00 | disk | |||
Juho Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ej startad | |||
Tapio Mäenpää | Järvenpään Palo | 12:00:00 | ej startad |