Starttid | 2,6 km |
4,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aleksi Niemi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 27:41 | |||
2. | Arto Talvinen | MS Parma | 12:00:00 | 28:16 | |||
3. | Olli Ojanaho | OH | 12:00:00 | 28:32 | |||
4. | Ville Lampinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 30:13 | |||
5. | Veli Kangas | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 30:30 | |||
6. | Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 32:51 | |||
7. | Eetu Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 34:13 | |||
8. | Miika Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 34:52 | |||
9. | Jere Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 36:10 | |||
9. | Nikita Vinogradov | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 36:10 | ||
11. | Nikita Stepanov | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 36:12 | ||
12. | Jonas Jern | IF Femman | 12:00:00 | 36:29 | |||
13. | Christoffer Melin | IK Falken | 12:00:00 | 36:50 | |||
14. | Eero Saleva | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 37:21 | |||
15. | Lauri Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 38:04 | |||
16. | Antti Sainio | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 38:19 | |||
17. | Joni Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 39:08 | |||
18. | Lasse-Pekka Lahti | Kangasala SK | 12:00:00 | 39:12 | |||
19. | Petrus Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 39:19 | |||
20. | Daniil Khodyrev | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 39:40 | ||
21. | Elias Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 40:16 | |||
22. | Aaro Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 40:51 | |||
23. | Joona Lindroth | Asikkalan Raikas | 12:00:00 | 40:55 | |||
24. | Linus Lehto | Karjaan Ura | 12:00:00 | 41:05 | |||
25. | Joonatan Kivelä | Perhon Kiri | 12:00:00 | 41:24 | |||
26. | Joachim Harald | IK Falken | 12:00:00 | 42:52 | |||
27. | Lari Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 43:01 | |||
28. | Viljam Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 43:11 | |||
29. | Magnus Struckmann | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 43:17 | |||
30. | Riku Juhala | Hiisirasti | 12:00:00 | 43:25 | |||
31. | Ville Vuorenmaa | Espoon Suunta | 12:00:00 | 43:41 | |||
32. | Sauli Pietikäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 43:47 | |||
33. | Tuomas Kattelus | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 44:14 | |||
34. | Akseli Leino | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 44:16 | |||
35. | Niko Kauria | Navi | 12:00:00 | 44:22 | |||
36. | Justus Laitinen | Koovee | 12:00:00 | 44:32 | |||
37. | Miika Irtola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 44:57 | |||
38. | Niko Viljanen | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 45:02 | |||
39. | Niko Herttuainen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 45:42 | |||
40. | Aapo Lönnroth | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 48:34 | |||
41. | Aleksi Mäenpää | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 48:53 | |||
42. | Jonas Björkgård | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 48:55 | |||
43. | Niklas Sarparanta | Lynx | 12:00:00 | 49:25 | |||
44. | Janne Lousio | Pihkaniskat | 12:00:00 | 49:31 | |||
45. | Sampo Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 51:01 | |||
46. | Antti Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 51:29 | |||
47. | Joona Leipijärvi | HLS | 12:00:00 | 53:27 | |||
48. | Dennis Rehn | OK Raseborg | 12:00:00 | 53:31 | |||
49. | Joonas Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 53:47 | |||
50. | Ulian Mezentsev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 56:14 | ||
51. | Sergey Gorlanov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 56:44 | ||
52. | Axel Granberg | IF Femman | 12:00:00 | 59:16 | |||
53. | Markku Bergman | OH | 12:00:00 | 1:02:16 | |||
54. | Arttu Syrjäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:03:19 | |||
55. | Max-Mikael Wörlin | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:39 | |||
56. | Joona Malmi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:06:04 | |||
57. | Jooseppi Kalliokoski | RasTiimi | 12:00:00 | 1:08:42 | |||
58. | Alexander Myshakin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:15:40 | ||
59. | Joakim Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 1:18:32 | |||
60. | Matvey Chernenko | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:20:23 | ||
61. | Nikita Kozadaev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:28:38 | ||
62. | Konstantin Firsov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:28:39 | ||
Lauri Gummerus | RasTiimi | 12:00:00 | ej startad |