Starttid | 3,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Heidi Torp-Donner | OK77 | 12:00:00 | 43:04 | ||
2. | Irina Medvedeva | Länsi-Uudenmaan Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 43:32 | |
3. | Liisa Tuumi-Ilomäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 44:56 | ||
4. | Tuija Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 46:31 | ||
5. | Lei Laurila | Lynx | 12:00:00 | 49:50 | ||
6. | Marina Singyr | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 49:56 | |
7. | Tiina Tervo-Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:55 | ||
8. | Tuuli Lajunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 57:42 | ||
9. | Katariina Pyökäri-Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 58:03 | ||
10. | Maarit Oikarinen | OH | 12:00:00 | 58:55 | ||
11. | Malin Danielsson | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:01:01 | ||
12. | Katja Schüle | Koovee | 12:00:00 | 1:01:05 | ||
13. | Galina Araslanova | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 1:01:37 | |
14. | Pirkko Yli-Pyky | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 1:01:58 | ||
15. | Terttu Koskela | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:02:58 | ||
16. | Tatiana Ivanova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 1:03:48 | |
17. | Antonia Holper | Tipo TKE Budapest | HUN | 12:00:00 | 1:04:37 | |
18. | Marja-Leena Kunelius | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:04:48 | ||
19. | Mia Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 1:07:27 | ||
20. | Heli Lehmussaari-Rehn | Lynx | 12:00:00 | 1:08:24 | ||
21. | Leena Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:09:13 | ||
22. | Tatiana Kortyleva | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:10:13 | |
23. | Katja Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 1:10:24 | ||
24. | Annika Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:11:01 | ||
25. | Anu Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:11:27 | ||
26. | Maria Käki | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:12:03 | ||
27. | Maarit Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 1:13:10 | ||
28. | Tarja Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:13:36 | ||
29. | Irina Skvortsova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:15:27 | |
30. | Angela Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | 1:15:37 | ||
30. | Elena Volkova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 1:15:37 | |
32. | Paula Jylhä | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:18:36 | ||
33. | Anne Karanta | Kadonneen rastin metsästäjät | 12:00:00 | 1:20:36 | ||
34. | Tanja Ahola-Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:31:58 | ||
35. | Svetlana Kalenova | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 1:37:13 | |
36. | Minna Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 1:38:48 | ||
37. | Larisa Andreeva | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 2:06:09 | |
Elena Mityakova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Lyudmila Melnikova | Petrozavodsk | RUS | 12:00:00 | ej startad |