Starttid | 2,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Liisa Tuumi-Ilomäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 27:22 | ||
2. | Mari Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 27:33 | ||
3. | Irina Medvedeva | Länsi-Uudenmaan Suunnistajat | RUS | 12:00:00 | 28:08 | |
4. | Tiina Tervo-Rantakokko | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:33 | ||
5. | Heidi Torp-Donner | OK77 | 12:00:00 | 29:42 | ||
6. | Tuija Välimaa | Rasti 88 | 12:00:00 | 29:56 | ||
7. | Pirkko Yli-Pyky | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 30:00 | ||
8. | Katja Schüle | Koovee | 12:00:00 | 30:18 | ||
9. | Lei Laurila | Lynx | 12:00:00 | 30:45 | ||
10. | Anne Karanta | Kadonneen rastin metsästäjät | 12:00:00 | 31:20 | ||
11. | Marina Singyr | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 31:24 | |
12. | Maarit Oikarinen | OH | 12:00:00 | 31:32 | ||
13. | Anu Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 32:03 | ||
14. | Galina Araslanova | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 32:33 | |
15. | Tatiana Ivanova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 32:34 | |
16. | Angela Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | 33:12 | ||
17. | Katariina Pyökäri-Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 33:38 | ||
18. | Irina Skvortsova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 35:07 | |
19. | Terttu Koskela | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 35:23 | ||
20. | Tatiana Kortyleva | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 37:52 | |
21. | Elena Mityakova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 39:37 | |
22. | Paula Jylhä | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 40:38 | ||
23. | Leena Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 40:44 | ||
24. | Maria Käki | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 40:45 | ||
25. | Antonia Holper | Tipo TKE Budapest | HUN | 12:00:00 | 40:58 | |
26. | Marja-Leena Kunelius | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 42:36 | ||
27. | Mia Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 43:01 | ||
28. | Elena Volkova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 45:01 | |
29. | Heli Lehmussaari-Rehn | Lynx | 12:00:00 | 45:11 | ||
30. | Svetlana Kalenova | Prizma-Penza | RUS | 12:00:00 | 45:57 | |
31. | Malin Danielsson | OK Raseborg | 12:00:00 | 46:25 | ||
32. | Annika Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 46:55 | ||
33. | Maarit Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 48:29 | ||
34. | Tuuli Lajunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 49:43 | ||
35. | Katja Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 50:41 | ||
36. | Minna Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 51:10 | ||
37. | Tanja Ahola-Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 56:33 | ||
38. | Larisa Andreeva | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 57:16 | |
39. | Tarja Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:03:44 | ||
Lyudmila Melnikova | Petrozavodsk | RUS | 12:00:00 | ej startad |