Starttid | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Krista Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 26:42 | ||
2. | Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 28:41 | ||
3. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 28:45 | ||
4. | Ella-Noora Rahkola | OH | 12:00:00 | 30:44 | ||
5. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 30:51 | ||
6. | Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 31:51 | ||
7. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 32:14 | ||
8. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 32:18 | ||
9. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 32:30 | ||
10. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 32:57 | ||
11. | Inna Antikainen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 34:42 | ||
12. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 36:28 | ||
13. | Tatiana Krylova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 37:19 | |
14. | Aurora Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 37:52 | ||
15. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 37:53 | ||
16. | Anna Semenova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 38:21 | |
17. | Laura Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 39:14 | ||
18. | Johanna Brink | Pargas IF | 12:00:00 | 39:23 | ||
19. | Juliaana Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 39:42 | ||
20. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 39:49 | ||
21. | Angelina Gontcharenko | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 39:57 | |
21. | Anna Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 39:57 | ||
23. | Milla Rajala | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 40:24 | ||
24. | Henna Yliluikki | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 40:57 | ||
25. | Natalia Malukova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 41:53 | |
26. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 42:43 | ||
27. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 43:34 | ||
28. | Olga Bondarchik | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 44:41 | |
29. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 46:11 | ||
30. | Lotta Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 48:48 | ||
31. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 49:03 | ||
32. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 49:39 | ||
33. | Mira Turunen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 50:34 | ||
34. | Erika Tonteri | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 51:54 | ||
35. | Natalia Zinovieva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 53:23 | |
36. | Margarita Bakustina | Nord West | RUS | 12:00:00 | 54:54 | |
37. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 55:43 | ||
38. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 57:22 | ||
39. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 59:22 | ||
40. | Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 59:41 | ||
41. | Petra Pienimäki | Rastiketut | 12:00:00 | 1:00:49 | ||
42. | Alena Belyaeva | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 1:04:29 | |
43. | Varpu Vehomäki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 1:04:57 | ||
44. | Sanni Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 1:13:43 | ||
45. | Iida Mäntylä | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 1:14:44 | ||
46. | Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 1:27:55 | ||
47. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 1:45:00 | ||
Elina Helin | Paimion Rasti | 12:00:00 | ej startad | |||
Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | ej startad |