Starttid | 1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 17:21 | ||
2. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 17:37 | ||
3. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 18:06 | ||
4. | Amy Nymalm | Pargas IF | 12:00:00 | 18:37 | ||
5. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 19:43 | ||
6. | Jonna Juva | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 19:51 | ||
6. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 19:51 | ||
8. | Anni Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 19:57 | ||
9. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 20:58 | ||
10. | Annika Pajula | Kangasala SK | 12:00:00 | 21:11 | ||
11. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 21:28 | ||
12. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 21:40 | ||
13. | Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 21:44 | ||
14. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 22:46 | ||
15. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 22:56 | ||
16. | Laura Kotila | OH | 12:00:00 | 23:15 | ||
16. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 23:15 | ||
18. | Iina Hasu | OK Orient | 12:00:00 | 23:48 | ||
19. | Anu Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 23:49 | ||
20. | Annika Kirvesmies | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 25:03 | ||
21. | Ella Mahlamäki | Espoon Suunta | 12:00:00 | 25:50 | ||
22. | Eerika Alho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 26:00 | ||
23. | Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 26:20 | ||
24. | Sara Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 26:51 | ||
25. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 27:40 | ||
26. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 28:21 | ||
27. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 28:46 | ||
28. | Alisa Arkhipova | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 28:48 | |
29. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 28:57 | ||
30. | Henriikka Haapasalo | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 29:31 | ||
31. | Lidia Stahanova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 29:44 | |
32. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 30:21 | ||
33. | Aino Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 30:35 | ||
34. | Iina Ridanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 31:18 | ||
35. | Roosa Similä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 31:30 | ||
36. | Ida Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 32:07 | ||
37. | Emma Arvio | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 32:19 | ||
38. | Anastasia Metelkina | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 33:04 | |
39. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 33:13 | ||
40. | Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 34:22 | ||
41. | Liisa Nenonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 35:02 | ||
42. | Darya Pavlikova | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 37:05 | |
43. | Anna Skobeleva | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 37:07 | |
44. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 37:39 | ||
45. | Emma Ojala | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 42:42 | ||
46. | Sarianne Hietala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 52:19 | ||
Michaela Weiss | OK77 | 12:00:00 | ej startad | |||
Ronja Kontkanen | Kangasala SK | 12:00:00 | disk | |||
Alexandra Khimanych | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | ej startad | |||
Margarita Feskova | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | ej startad |