Starttid | 1,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 9:20 | ||
2. | Susanna Aho | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 9:48 | ||
3. | Sara Kurth | OH | 12:00:00 | 10:31 | ||
4. | Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 10:36 | ||
5. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 10:47 | ||
6. | Emma Kangas | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 10:59 | ||
7. | Janina Donner | OK77 | 12:00:00 | 11:23 | ||
8. | Maija Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 11:32 | ||
9. | Sarianna Pinola | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 11:43 | ||
10. | Aino Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 11:49 | ||
11. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 12:07 | ||
12. | Ella Hyvärinen | Rastivarsat | 12:00:00 | 12:17 | ||
13. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 12:29 | ||
14. | Leenukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 12:35 | ||
15. | Luna Ketonen | OK Orient | 12:00:00 | 12:49 | ||
16. | Julia Himilä | Delta | 12:00:00 | 13:00 | ||
17. | Olga Vasilyeva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 13:14 | |
18. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 13:46 | ||
19. | Ella Skog | Koovee | 12:00:00 | 14:13 | ||
20. | Heidi Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:20 | ||
21. | Kaisu Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 14:36 | ||
22. | Emma Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 14:46 | ||
23. | Anastassia Eltsova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 14:47 | |
24. | Emmi Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 14:50 | ||
25. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:11 | ||
26. | Elisa Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 15:20 | ||
27. | Diana Abeydulaeva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 15:29 | |
28. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 15:33 | ||
29. | Viktoriia Gerdo | Vesta | RUS | 12:00:00 | 16:03 | |
30. | Sofia Ovsyannikova | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 16:08 | |
31. | Veera Roine | Delta | 12:00:00 | 16:09 | ||
32. | Jenni Kivikko | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:18 | ||
33. | Vlada Bondarenko | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 16:23 | |
34. | Polina Kondrasheva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 17:39 | |
35. | Jenny Elovaara | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:46 | ||
36. | Maria Blinova | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 18:28 | |
37. | Saara Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 19:15 | ||
38. | Anna Kopra | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 19:55 | ||
38. | Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 19:55 | ||
40. | Aino Varkoi | Kalske | 12:00:00 | 20:16 | ||
41. | Pinja Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 20:49 | ||
42. | Milja Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 21:15 | ||
43. | Ellinor Höstman | Solf IK | 12:00:00 | 21:18 | ||
44. | Ella Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:09 | ||
45. | Sarah Louise Brynhildsen | Wing OK | NOR | 12:00:00 | 22:58 | |
46. | Anna Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 23:20 | ||
47. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 23:32 | ||
48. | Sofya Mukhacheva | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 23:34 | |
49. | Maria Määttänen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:18 | ||
50. | Loviisa Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 24:27 | ||
51. | Roosa Kuusivaara | Espoon Akilles | 12:00:00 | 24:58 | ||
52. | Henna Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 25:03 | ||
53. | Mira Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 25:51 | ||
54. | Arina Lobanova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 27:45 | |
55. | Henriikka Tilli | Lynx | 12:00:00 | 30:23 | ||
56. | Veronika Visherskaya | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 33:42 | |
57. | Jonna Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 36:09 | ||
58. | Anastasiya Mashenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 37:31 | |
59. | Anna Skripka | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 38:27 | |
60. | Mariia Ziganchenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 41:44 | |
61. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 48:17 | ||
62. | Elizaveta Lobanova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 50:25 | |
Olga Afonina | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Natalia Bolotova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | disk | |||
Anna Chelnova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Natalia Shabliy | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Sanni Oikkonen | OH | 12:00:00 | ej startad | |||
Nora Lindroos | OK Raseborg | 12:00:00 | ej startad | |||
Wilma Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | ej startad | |||
Arina Bektasheva | O-Sestrore | RUS | 12:00:00 | ej startad | ||
Maria Temkina | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | ej startad |