Starttid | 2,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lasse Laakso | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 17:22 | ||
2. | Leevi Roine | Delta | 12:00:00 | 18:10 | ||
3. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 18:20 | ||
4. | Arttu Lindqvist | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 18:54 | ||
5. | Juho Ojala | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 19:13 | ||
6. | Vertti Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 19:29 | ||
7. | Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:44 | ||
8. | Lassi Kuva | Rastivarsat | 12:00:00 | 20:06 | ||
9. | Väinö Kotro | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:43 | ||
10. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 20:50 | ||
11. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 20:57 | ||
12. | Oskari Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 21:06 | ||
13. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 21:07 | ||
14. | Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 21:40 | ||
15. | Ilya Doroshev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 22:00 | |
16. | Iiro Kurttila | Navi | 12:00:00 | 22:01 | ||
17. | Daniil Melnitskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 22:15 | |
18. | Eetu Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 22:57 | ||
19. | Teemu Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 22:58 | ||
20. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 23:31 | ||
21. | Sakari Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 23:56 | ||
22. | Jussi Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 24:02 | ||
23. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 24:03 | ||
24. | Andrey Lakomkin | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 24:12 | |
25. | Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:24 | ||
26. | Jani Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:27 | ||
27. | Roni Luukkanen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 27:22 | ||
28. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 27:43 | ||
29. | Lukas Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 27:53 | ||
30. | Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 28:09 | ||
31. | Lassi Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 28:14 | ||
32. | Janne Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 28:35 | ||
33. | Valentin Degtev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 28:47 | |
34. | Vitalii Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 29:14 | |
35. | Semen Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | 29:35 | |
36. | Nikita Shevchenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 30:15 | |
37. | Egor Shashinkov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 30:49 | |
38. | Denis Smirnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 31:13 | |
39. | Topias Kulmala | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 32:10 | ||
40. | Artem Pkin | Juventa | RUS | 12:00:00 | 36:04 | |
41. | Markus Harald Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 36:12 | |
42. | Denis Khimanych | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 37:35 | |
43. | Toivo Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 38:21 | ||
44. | Elmeri Voutilainen | Siilin Rasti | 12:00:00 | 43:26 | ||
45. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 49:37 | ||
46. | Lucas Mylläri | Närpes OK | 12:00:00 | 56:12 | ||
Jaakko Myllys | Olavin Rasti | 12:00:00 | ej startad | |||
Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ej startad | |||
Eero Turkki | Olavin Rasti | 12:00:00 | ej startad |