Starttid | 3,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sinikka Illaru | Delta | 12:00:00 | 30:18 | ||
2. | Päivi Kekki | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 31:15 | ||
3. | Anneli Laine | Rastivarsat | 12:00:00 | 31:58 | ||
4. | Olga Pozhidaeva | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 32:34 | |
5. | Erja Raiko | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 33:04 | ||
6. | Liisa Veijalainen | MS Parma | 12:00:00 | 33:47 | ||
7. | Helena Kanste | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 34:45 | ||
8. | Jenny Bourne | Abominable | AUS | 12:00:00 | 34:54 | |
9. | Nina Lekanova | Veresk-Vub | RUS | 12:00:00 | 35:33 | |
10. | Päivi Puolakka | Säyneisen Salpa | 12:00:00 | 35:49 | ||
11. | Irina Stepanova | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 36:15 | |
12. | Elena Kirichenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 36:24 | |
13. | Inara Gipsle | TVOC | GBR | 12:00:00 | 36:32 | |
14. | Kristiina Ahlqvist | Raisu Lumous | 12:00:00 | 37:02 | ||
15. | Helena Kattelus | Sippurasti | 12:00:00 | 37:38 | ||
16. | Gunilla Björklund | IK Falken | 12:00:00 | 38:25 | ||
17. | Anneli Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 38:30 | ||
18. | Maarit Juura | Kankaanpään Suunnistajat | 12:00:00 | 38:48 | ||
19. | Tuula Pöntinen | Navi | 12:00:00 | 38:52 | ||
20. | Maria-Leena Hakkarainen | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 39:24 | ||
21. | Riitta Hämäläinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 39:25 | ||
22. | Egle Krasuckiene | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 39:29 | |
23. | Airi Sipponen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 39:33 | ||
24. | Arja Pajunen | Oriveden Ponnistus | 12:00:00 | 40:09 | ||
25. | Nina Molotkova | Voronezh | RUS | 12:00:00 | 40:54 | |
26. | Lea Patronen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 41:09 | ||
27. | Paula Korpinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 41:21 | ||
28. | Raili Liimatainen | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 42:41 | ||
29. | Iris Karvonen | Leppävaaran Sisu | 12:00:00 | 44:15 | ||
29. | Päivi Turunen | Hiisirasti | 12:00:00 | 44:15 | ||
31. | Pirjo Lavikainen | Kangasala SK | 12:00:00 | 45:44 | ||
32. | Nadezda Levicheva | VereskSPb | RUS | 12:00:00 | 45:52 | |
33. | Pirkko Lappalainen | Navi | 12:00:00 | 49:56 | ||
34. | Monica Roeling | KOVZ | NED | 12:00:00 | 50:41 | |
35. | Kerttu Jäntti | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 53:18 | ||
36. | Marja Hytönen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 53:35 | ||
37. | Monica Kronberg | IF Femman | 12:00:00 | 54:01 | ||
38. | Anne Forsström | OK Raseborg | 12:00:00 | 54:25 | ||
39. | Anneli Bergström | Espoon Suunta | 12:00:00 | 55:07 | ||
40. | Eija Hyvönen | Rasti-Pielinen | 12:00:00 | 55:09 | ||
41. | Kaisa Yliniemi | Nivalan Urheilijat | 12:00:00 | 55:38 | ||
42. | Sirpa Reponen | Raisu Lumous | 12:00:00 | 58:35 | ||
43. | Marja Kukkonen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:39 | ||
44. | Irma Ahonkivi | Rastikarhut | 12:00:00 | 1:10:47 | ||
Elisabeth Koskialho | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ej startad | |||
Liudmila Safronova | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | disk | ||
Anna-Maija Pasanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | ej startad | |||
Catherine Dawson | NATO | GBR | 12:00:00 | ej startad |