Starttid | 1,7 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henna Pylvänäinen | Sippurasti | 12:00:00 | 14:40 | ||
2. | Aino Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 14:50 | ||
3. | Mari Ryytty | SK Vuoksi | 12:00:00 | 16:07 | ||
4. | Anni Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:27 | ||
5. | Salla Voutilainen | Siilin Rasti | 12:00:00 | 16:36 | ||
6. | Veera Roine | Delta | 12:00:00 | 16:55 | ||
7. | Veera Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 18:38 | ||
8. | Minna Lonka | SK Vuoksi | 12:00:00 | 18:43 | ||
9. | Viivi Varjus | SK Vuoksi | 12:00:00 | 18:44 | ||
10. | Kia Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 20:14 | ||
11. | Annu Pylkkänen | Savon Suunta | 12:00:00 | 20:29 | ||
12. | Tiina Mäntylä | Rastiketut | 12:00:00 | 20:37 | ||
13. | Julia Karpenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 20:43 | |
14. | Venla Polvela | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 20:48 | ||
15. | Siiri Lyytikäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 20:55 | ||
15. | Julia Himilä | Delta | 12:00:00 | 20:55 | ||
17. | Elsa Peltonen | Itä-Päijänteen Rasti | 12:00:00 | 21:06 | ||
18. | Svetlana Blagonravova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 21:41 | |
19. | Katri Leinonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 21:44 | ||
20. | Milja Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 22:03 | ||
21. | Freia Gustafsson | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 22:29 | ||
22. | Emma Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 23:03 | ||
23. | Venla Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 23:08 | ||
24. | Sanni Perälä | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 23:26 | ||
25. | Emmi Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 23:37 | ||
26. | Mira Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 24:17 | ||
27. | Zlata Averchenkova | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 24:42 | |
28. | Carita Hautamäki | Koovee | 12:00:00 | 24:47 | ||
29. | Ekaterina Fadeeva | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 25:46 | |
30. | Jenni Jäkälä | SK Vuoksi | 12:00:00 | 26:07 | ||
31. | Anna Ivanova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 27:50 | |
32. | Mimmu Kokko | Tarpian Suunta | 12:00:00 | 27:56 | ||
33. | Xenia Rabinovich | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 28:07 | |
34. | Tessa Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 28:35 | ||
35. | Camilla Kalenius | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 28:48 | ||
36. | Maria Tarasova | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 29:32 | |
37. | Maija Laasanen | Laihian Luja | 12:00:00 | 32:18 | ||
38. | Sanni Prittinen | Hämeenlinnan Tarmo | 12:00:00 | 33:39 | ||
39. | Katri Katainen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 35:03 | ||
40. | Henriikka Tilli | Lynx | 12:00:00 | 35:17 | ||
41. | Arina Bektasheva | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 38:10 | |
42. | Sofia Averchenkova | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 38:59 | |
43. | Antonina Shtolina | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 51:35 | |
Julia Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | disk | |||
Emmilotta Backman | OK77 | 12:00:00 | ej startad |