1596 | Merja Timonen | Nummela | 14:00:00 | ||
1597 | Minna Kusmin | Ivalo | 14:00:00 | ||
1598 | Helena Kiurusalmi | Geneve | 14:00:00 | ||
1599 | Mirja Kiurusalmi | Helsinki | 14:00:00 | ||
1600 | Anu Parkkisenniemi | Pihlavan Ikkuna Oy | 14:00:00 | ||
1601 | Tuntematon | 14:00:00 | |||
1602 | Paula Syväniemi | Syväniemi Yhtiöt | 14:00:00 | ||
1603 | Elina Yrjänheikki | Oulu | 14:00:00 | ||
1604 | Sanna Rautakorpi | Vantaa | 14:00:00 | ||
1605 | Miia Azab | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1606 | Kaisa Kaarlela | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1607 | Emma Pihlajamäki | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1608 | Sanna Elonheimo-Hietala | K-Supermarket/ruokakesko | 14:00:00 | ||
1609 | Susanna Niva | Tornio | 14:00:00 | ||
1610 | Katja Kaunismaa | Kittilä | 14:00:00 | ||
1611 | Meri Mäkkylä | Tukholma | 14:00:00 | ||
1612 | Niina Palo | Psycho/ Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1613 | Sari Lantto | Aavasakisa | 14:00:00 | ||
1614 | Minna-Mari Jurvansuu | Kotirinki Oulu | 14:00:00 | ||
1615 | Maria Kopola | Pretax Kemi | 14:00:00 | ||
1616 | Laura Teini | Kurikka | 14:00:00 | ||
1617 | Sointu Kajanki | Muonio | 14:00:00 | ||
1618 | Merita Kemppainen | Pajusaari Sport | 14:00:00 | ||
1619 | Maria Takala | Pelkosenniemi | 14:00:00 | ||
1620 | Katja Still | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1621 | Jenny Virtanen | Bilia Oy Ab | 14:00:00 | ||
1622 | Hilla Kiuru | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1623 | Paula Huhtala | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1624 | Oona Rikman | Helsinki | 14:00:00 | ||
1625 | Linda Yliniemi | Muonio | 14:00:00 | ||
1626 | Mervi Regina | Muonio | 14:00:00 | ||
1627 | Kristiina Pirneskoski | 14:00:00 | |||
1628 | Noora Keskitalo | Oulu | 14:00:00 | ||
1629 | Katariina Lemström | Vantaa | 14:00:00 | ||
1630 | Elisa Ilmola | Muonio | 14:00:00 | ||
1631 | Kaisa Haikola | Oulu | 14:00:00 | ||
1632 | Minna Ruokamo | Lampelan Saha Oy | 14:00:00 | ||
1633 | Maria Weckström | K-Kauppiasliitto | 14:00:00 | ||
1634 | Niina Fransman | K-Kauppiasliitto | 14:00:00 | ||
1635 | Irmeli Holappa | Oulu | 14:00:00 | ||
1636 | Maria Vesala | Ii | 14:00:00 | ||
1637 | Eevamaria Vuolo | Oulu | 14:00:00 | ||
1638 | Kirsi Kyllönen | Oulu, Pam Os. 135 | 14:00:00 | ||
1639 | Suvi Yliniemelä | Lapin Liha Oy | 14:00:00 | ||
1640 | Johanna Yrjänheikki | Sähälärit Ry/rovaniemi | 14:00:00 | ||
1641 | Kirsi Laukkanen | Jyväskylä | 14:00:00 | ||
1642 | Marjo Kiviniemi | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1643 | Katariina Lukkarinen | Kasu/kajaani | 14:00:00 | ||
1644 | Pauliina Marjala | Oulu | 14:00:00 | ||
1645 | Emma Turku | Oulu | 14:00:00 | ||
1646 | Suvi Länsman | Nuorgam | 14:00:00 | ||
1647 | Essi Sahlberg | Oulu | 14:00:00 | ||
1648 | Anna Turku | Oulu | 14:00:00 | ||
1649 | Tuija Paakki | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1650 | Johanna Latvala | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1651 | Aila Hasa | Ylitornio | 14:00:00 | ||
1652 | Katja Vähämäki | Oulu | 14:00:00 | ||
1653 | Sirke Myllymäki | Tiikerihai | 14:00:00 | ||
1654 | Susanna Lappi | Tiikerihai | 14:00:00 | ||
1655 | Niina Kasurinen | Tiikerihai | 14:00:00 | ||
1656 | Tiina Haikala | Tiikerihai | 14:00:00 | ||
1657 | Tiina Rantala | Oulu | 14:00:00 | ||
1658 | Päivi Erola | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1659 | Marja Kenttä | Veikkola | 14:00:00 | ||
1660 | Satu Kumpula | Juoksukärpäset | 14:00:00 | ||
1661 | Reetta Varonen | Keminmaa | 14:00:00 | ||
1662 | Mari Angeria-Kumpula | Juoksukärpäset | 14:00:00 | ||
1663 | Pirjo Ravaska | Kemi | 14:00:00 | ||
1664 | Sirpa Karttunen | Nokia | 14:00:00 | ||
1665 | Liisa Kropsu | Lapin Veikot | 14:00:00 | ||
1666 | Tiia Kankaanpää | Oulu | 14:00:00 | ||
1667 | Katja Kankaanpää | Kokkola | 14:00:00 | ||
1668 | Mervi Angeria | Juoksukärpäset | 14:00:00 | ||
1669 | Riitta Sarajärvi | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1670 | Emilia Viitanen | Kuortane | 14:00:00 | ||
1671 | Tuire Salmela | Lapitr | 14:00:00 | ||
1672 | Ritva Timonen-Kunnari | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1673 | Heli Heiskanen | Metsä-Mursu Oy/posio | 14:00:00 | ||
1674 | Marja Wahlberg | Keminmaa | 14:00:00 | ||
1675 | Tiina Rauhala | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1676 | Kristiina Joutsen | K-Supermarket Rinteenkulma | 14:00:00 | ||
1677 | Ulla Pitkänen | Mammuttihirsi | 14:00:00 | ||
1678 | Inga Littow | Mammuttihirsi | 14:00:00 | ||
1679 | Marika Alasuutari | Raahe | 14:00:00 | ||
1680 | Arja Helena Lakela | Isoworks Oy | 14:00:00 | ||
1681 | Marja Ronkainen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1682 | Maaret Laakso | Kittilän Ambulanssi Arcera Oy | 14:00:00 | ||
1683 | Annika Poikajärvi | Oulu | 14:00:00 | ||
1684 | Outi Mesilaakso | Tornio | 14:00:00 | ||
1685 | Anni Mesilaakso | Tornio | 14:00:00 | ||
1686 | Kirsi Huhtamäki | Vantaa | 14:00:00 | ||
1687 | Jenni Tiuraniemi | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1688 | Ninnu Nikkinen | Munajärven Pullistus | 14:00:00 | ||
1689 | Heidi Myllykangas | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1690 | Inka Pastinen | Helsinki | 14:00:00 | ||
1691 | Suvi Tuutijärvi | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1692 | Sari Kettunen | 14:00:00 | |||
1693 | Mari Mäenpää | Sodvu | 14:00:00 | ||
1694 | Miia Kuula | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1695 | Hanna Salminen | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1696 | Miia Mustonen | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1697 | Miia Kuusikoski | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1698 | Katja Äijälä | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1699 | Sari Hunnakko | Valmomo | 14:00:00 | ||
1700 | Hanna Hilakari | Laitila | 14:00:00 | ||
1701 | Katja Tikkanen | Oulu | 14:00:00 | ||
1702 | Ulla Nissinen | Ulvila | 14:00:00 | ||
1703 | Kaisu-Leena Tervo | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1704 | Satu Ollikainen | Juoksukärpäset | 14:00:00 | ||
1705 | Anna Tammilehto | Rusakko | 14:00:00 | ||
1706 | Outi Malinen | Oulu | 14:00:00 | ||
1707 | Henna Paananen | Seinäjoki | 14:00:00 | ||
1708 | Wiiskanta Mari | Wagner Team | 14:00:00 | ||
1709 | Tiina Tiermas | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1710 | Marika Lassila | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1711 | Ann Aalto | Oulu | 14:00:00 | ||
1712 | Heli Taanila | Oulu | 14:00:00 | ||
1713 | Jenni Välimäki | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1714 | Satu Kivelä | Oulunsalo | 14:00:00 | ||
1715 | Marika Lindroth | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1716 | Jaana Piippola | Team Eske | 14:00:00 | ||
1717 | Marjo Lindroth | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1718 | Sanna Vanhapiha | Tornio | 14:00:00 | ||
1719 | Noora Petrelius | P.s.c. Inter | 14:00:00 | ||
1720 | Emmi Rikman | Helsinki | 14:00:00 | ||
1721 | Carita Matinmikko | Oulu | 14:00:00 | ||
1722 | Iiris Raitala | Hpu | 14:00:00 | ||
1723 | Päivi Pulkkinen | Kemi | 14:00:00 | ||
1724 | Riikka Immonen | Mkv | 14:00:00 | ||
1725 | Mira Lehtoranta | Sähälärit | 14:00:00 | ||
1726 | Jenni Laakso | Oulu | 14:00:00 | ||
1727 | Kati Lamberg | Helsinki | 14:00:00 | ||
1728 | Sirpa Torvinen | Oh | 14:00:00 | ||
1729 | Satu Pesonen | Veljekset Toivanen Oy | 14:00:00 | ||
1730 | Jaana Hiltula | Kiiminki | 14:00:00 | ||
1731 | Irina Nousiainen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1732 | Katja Ikonen | Vrj Group | 14:00:00 | ||
1733 | Riitta Olllila | Kittilän Voima | 14:00:00 | ||
1734 | Mirja Pietikäinen | Sodankylä | 14:00:00 | ||
1735 | Päivi Halme | Ylöjärvi | 14:00:00 | ||
1736 | Laura Karavirta | Jyväskylä | 14:00:00 | ||
1737 | Susanna Veranko | Rautia, Pello | 14:00:00 | ||
1738 | Pauliina Sarkkinen | Muonio | 14:00:00 | ||
1739 | Mareena Keskitalo | Karesuvannon Kotaveikot | 14:00:00 | ||
1740 | Tiina Teräväinen | Pussukka, Levi | 14:00:00 | ||
1741 | Viktoria Malikova | Levi-Instituutti | 14:00:00 | ||
1742 | Heini Ryynänen | P.s.c. Inter | 14:00:00 | ||
1743 | Janina Jatkola | Kittilän Kotaveikot | 14:00:00 | ||
1744 | Kaisa Kurvinen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1745 | Jenni Jokela | Kittilän Kunta | 14:00:00 | ||
1746 | Merja Määttä | Kempele | 14:00:00 | ||
1747 | Tuija Sendenali | Oulu | 14:00:00 | ||
1748 | Paula Aikkila | Kuusamo | 14:00:00 | ||
1749 | Jenni Kallioniemi | Kuusamo | 14:00:00 | ||
1750 | Anni Hemminki | Rovaniemen Lappi | 14:00:00 | ||
1751 | Elli Hemminki | Rovaniemen Lappi | 14:00:00 | ||
1752 | Marita Lindroos | Hämeenlinna | 14:00:00 | ||
1753 | Päivi Siitonen | Kittilä | 14:00:00 | ||
1754 | Satu Naukkarinen | Kittilä | 14:00:00 | ||
1755 | Anni Hakola | Rovaniemen Lappi | 14:00:00 | ||
1756 | Salme Iso-Markku | Aulis Lundell Oy | 14:00:00 | ||
1757 | Leena Lundell-Pendov | Aulis Lundell Oy | 14:00:00 | ||
1758 | Kaisa Vaarala | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1759 | Sari Naukkarinen | City Sport Levi | 14:00:00 | ||
1760 | Noora Tuohino | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1761 | Riikka-Mari Määttä | Viinamäen Raittiusseura | 14:00:00 | ||
1762 | Kirsi-Maarit Määttä | Viinamäen Raittiusseura | 14:00:00 | ||
1763 | Tuuli Kaakkurivaara | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1764 | Sanna Jussila | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | ||
1765 | Helena Simonen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1766 | Tiina Alasaari | Psycho/ Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1767 | Katja Silvennoinen | Nurmijärvi | 14:00:00 | ||
1768 | Janika Sonkamuotka | Enontekiö | 14:00:00 | ||
1769 | Mari Ahola | Lakeuden Sportti | 14:00:00 | ||
1770 | Kaisu Harju | Kemi | 14:00:00 | ||
1771 | Heidi Minkkinen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1772 | Mari Arpi | Tornio | 14:00:00 | ||
1773 | Kaisa Roimola | Vantaa | 14:00:00 | ||
1774 | Mari Sipola | Kemi | 14:00:00 | ||
1775 | Paula Hirsimäki | Lks | 14:00:00 | ||
1776 | Raudasoja Emmi | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1777 | Marianne Gustafsson | Oulu | 14:00:00 | ||
1778 | Outi Seppänen | Oulu | 14:00:00 | ||
1779 | Hanna Kinnunen | Keminmaa | 14:00:00 | ||
1780 | Sanna-Maija Pohjanvesi | Rds | 14:00:00 | ||
1781 | Marika Uutela | Sodankylä | 14:00:00 | ||
1782 | Erja Uutela | Sodankylä | 14:00:00 | ||
1783 | Mirja Savolainen | Sonkajärvi | 14:00:00 | ||
1784 | Heidi Komu | Keminmaa | 14:00:00 | ||
1785 | Jenni Toivonen | Levi | 14:00:00 | ||
1786 | Maarit Kumpulainen | Tornio | 14:00:00 | ||
2019 | Tarja Tuomi | Rds | 14:00:00 | ||
2115 | Laura Kylänlahti | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2116 | Tarja Raappana | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2117 | Mervi Haavisto | Kveeni-Instituutti | 14:00:00 | ||
2118 | Marika Lehtelä | Keski-Suomen Tiekaide Oy | 14:00:00 | ||
2119 | Tarja Tuomi | Team Eleven | 14:00:00 | ||
2120 | Saara Paussu | Haukipudas | 14:00:00 | ||
2121 | Reeta Koivunen | Oulu | 14:00:00 | ||
2122 | Anne Kunelius | Medifamilia Oy | 14:00:00 | ||
2123 | Anette Mäntylä | Leviskiclub | 14:00:00 | ||
2124 | Mervi Heikkilä | Team Eleven | 14:00:00 | ||
2125 | Anna-Kaisa Kauppila | Karstula | 14:00:00 | ||
2126 | Saara Latvakoski | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2127 | Hanna Meriläinen | Oulu | 14:00:00 | ||
2128 | Tiia Östman | Team Eleven | 14:00:00 | ||
2129 | Annukka Mäntyniemi | 14:00:00 | |||
2130 | Saana Tauriainen | 14:00:00 | |||
2132 | Niina Vähätalo | 14:00:00 | |||
2136 | Miia Mäkelä | Sastamala | 14:00:00 | ||
2140 | Monika Kiikala | Sastamala | 14:00:00 | ||
2153 | Eeva Törmänen | Team Squeezy Finland | 14:00:00 | ||
2166 | Inge Jensen | Tromso Lopeklubb | 14:00:00 | ||
2167 | Hoi Hiroko | Tokio | 14:00:00 | ||
2169 | Minna Peuna | 14:00:00 | |||
2178 | Marja Isohookana | Fiskars Team | 14:00:00 | ||
2199 | Mirva Lohiniva | EM-Sport | 14:00:00 | ||
2231 | Paula Lohiniva | EM Sport | 14:00:00 | ||
2264 | Jonna Timonen | 14:00:00 | |||
2269 | Maarit Ala | 14:00:00 | |||
2287 | Johanna Sorvoja | 14:00:00 | |||
2296 | Susanna Tiikkala | Oulu | 14:00:00 | ||
2313 | Jenni Lindgren | 14:00:00 | |||
2323 | Minna Komulainen | Vesimiehet Sport Team | 14:00:00 | ||
2326 | Katri Metso | Uolevi | 14:00:00 | ||
2331 | Tuija Torvinen | 14:00:00 | |||
2338 | Maria Metso | Uolevi | 14:00:00 | ||
2344 | Satu Leinonen | 14:00:00 | |||
2349 | Sanna Lukkari | 14:00:00 | |||
2351 | Lotta Vuokila | OYS | 14:00:00 | ||
2358 | Anne-Mari Juotasniemi | 14:00:00 | |||
2363 | Ellinoora Ylläsjärvi | 14:00:00 |