Lähtöaika | 1,3 km |
3,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aleksi Anttolainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 14:26 | ||
2. | Miika Kirmula | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 7:15 (4) | 14:43 | |
3. | Santeri Sainio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 7:13 (3) | 14:49 | |
4. | Lauri Nenonen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 7:03 (1) | 14:58 | |
5. | Ville Parkkinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 7:24 (8) | 15:08 | |
6. | Luukas Valtonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 7:06 (2) | 15:15 | |
7. | Eeli Viholainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 7:23 (7) | 15:20 | |
8. | Kristian Kannus | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 7:21 (6) | 15:25 | |
9. | Olli Huhtinen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 7:31 (10) | 15:34 | |
10. | Markus Räsänen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 7:25 (9) | 15:40 | |
11. | Misa Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 7:35 (11) | 15:43 | |
12. | Anssi Vesanto | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 7:44 (13) | 15:46 | |
13. | Elias Kuukka | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 7:20 (5) | 15:52 | |
14. | Juha Martikainen | Keuruun Kisailijat | FIN | 12:00:00 | 7:59 (17) | 16:10 | |
15. | Jussi-Elmeri Halme | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 8:03 (20) | 16:18 | |
16. | Eetu Savolainen | Siilin Rasti | FIN | 12:00:00 | 7:42 (12) | 16:27 | |
17. | Toni-Antti Viitasaari | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 7:58 (16) | 16:31 | |
18. | Niko Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 8:06 (22) | 16:32 | |
19. | Tuomas Kotro | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 8:03 (20) | 16:42 | |
20. | Antti Rantala | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 7:54 (14) | 16:50 | |
21. | Heikki Virekunnas | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 7:54 (14) | 16:53 | |
22. | Mikko Salervo | OK77 | FIN | 12:00:00 | 8:02 (19) | 17:06 | |
23. | Simo Hasu | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 8:01 (18) | 17:07 | |
24. | Tatu Leirimaa | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 8:10 (23) | 17:13 | |
25. | Santeri Aikio | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 8:44 (24) | 17:20 | |
Matias Lund | IF Femman | FIN | 12:00:00 | hylätty | |||
Otto Loukkalahti | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | hylätty | |||
Niclas Portin | IF Brahe | FIN | 12:00:00 | hylätty | |||
Janne Kukkonen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | hylätty | |||
Tuukka Jurvakainen | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | hylätty | |||
Tuomo Stenberg | MS Parma | FIN | 12:00:00 | hylätty |