Lähtöaika | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Aaro Aho | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 9:23 | |
2. | Daniel Koivisto | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 9:28 | |
3. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 9:34 | |
4. | Elias Lehikoinen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 9:47 | |
5. | Rasmus Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 9:49 | |
6. | Veeti Otsamo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 9:56 | |
7. | Roni-Ville Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | 10:02 | |
8. | Niilo Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 10:03 | |
9. | Tobias Ekholm | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 10:12 | |
10. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 10:15 | |
11. | Konsta Piironen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 10:16 | |
12. | Juuso Pernu | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 10:17 | |
12. | Aleks Hiidenhovi | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 10:17 | |
14. | Justus Vuori | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:22 | |
15. | Lauri Ketola | Koovee | FIN | 12:00:00 | 10:30 | |
16. | Eemi Konttila | Koovee | FIN | 12:00:00 | 10:34 | |
17. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:35 | |
18. | Roope Ruuhiala | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 10:36 | |
19. | Otso Westerlund | Koovee | FIN | 12:00:00 | 10:43 | |
20. | Aleksi Hellman | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 10:44 | |
21. | Mikko Ahola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 10:47 | |
22. | Eric Lönnström | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 10:51 | |
23. | Juha Lilja | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 10:52 | |
24. | Aaro Haikonen | Ulvilan Ura | FIN | 12:00:00 | 10:57 | |
25. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:59 | |
26. | Aapo Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 11:03 | |
27. | Ville Rehn | Lynx | FIN | 12:00:00 | 11:07 | |
28. | Samuli Natunen | Savon Suunta | FIN | 12:00:00 | 11:18 | |
28. | Konsta Määttä | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 11:18 | |
30. | Oskari Niemi | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 11:24 | |
31. | Miika Husu | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 11:39 | |
32. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 11:50 | |
33. | Arttu Ylönen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:06 | |
34. | Joonas Ojanen | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | 12:10 | |
35. | Miika Nurmi | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 13:23 | |
36. | Fredrik Hurmerinta | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 13:49 | |
37. | Niilo Melkas | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 14:02 | |
38. | Mikael Lindén | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:21 | |
39. | Veikka Liljeström | Olavin Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:56 | |
Konsta Sipiläinen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Santeri Hölttä | Hyvinkään Rasti | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Sami Härkönen | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Sakari Munck | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | ei läht. |