Lähtöaika | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Noora Koskinen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 9:24 | |
2. | Ella-Noora Rahkola | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 9:49 | |
3. | Selja Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 10:01 | |
4. | Emilia Ståhlberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 10:08 | |
4. | Enni Jalava | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 10:08 | |
4. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 10:08 | |
4. | Alexandra Enlund | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 10:08 | |
8. | Anni Valtonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 10:16 | |
9. | Sonja Mellberg | Vaasan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:23 | |
10. | Juliaana Näsi | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 10:26 | |
11. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 10:32 | |
12. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:38 | |
13. | Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:49 | |
14. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 10:52 | |
15. | Ellen Myrskog | IK Kronan | FIN | 12:00:00 | 10:58 | |
16. | Karoliina Martikainen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 11:01 | |
16. | Aurora Näsi | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 11:01 | |
18. | Marikki Nygård | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:09 | |
19. | Sannimaari Paavola | Valkeakosken Haka | FIN | 12:00:00 | 11:13 | |
19. | Reetta Pakkanen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 11:13 | |
21. | Iida Heiskanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:14 | |
21. | Anni Kivilaakso | Lynx | FIN | 12:00:00 | 11:14 | |
23. | Maiju Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 11:22 | |
24. | Roosa Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 11:23 | |
25. | Moona Lehtola | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 11:26 | |
26. | Anni Malinen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 11:31 | |
27. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:34 | |
28. | Anna Kuronen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 11:41 | |
29. | Escartin Elva Granados | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 11:45 | |
30. | Varpu Vehomäki | Olavin Rasti | FIN | 12:00:00 | 11:56 | |
31. | Veera Korteniemi | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 12:11 | |
32. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | FIN | 12:00:00 | 12:26 | |
32. | Laura Holmberg | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 12:26 | |
34. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:27 | |
35. | OIga Hannunen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 12:28 | |
36. | Fanny Rönnqvist | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 12:42 | |
36. | Johanna Brink | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 12:42 | |
38. | Milja Heikkilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:48 | |
38. | Iiris Taubert | Koovee | FIN | 12:00:00 | 12:48 | |
40. | Anna Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 12:50 | |
41. | Vilja Peltoniemi | Kaustisen Pohjan-Veikot | FIN | 12:00:00 | 13:25 | |
42. | Pernilla Karlsson | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 13:37 | |
43. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | FIN | 12:00:00 | 13:53 | |
44. | Jenna Himanka | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 13:58 | |
45. | Petra Heinjoki | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 14:00 | |
Hanne-Line Ekström | MS Parma | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Saana Backman | Haukiputaan Heitto | FIN | 12:00:00 | ei läht. |