Lähtöaika | 3,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topias Ahola | Navi | FIN | 12:00:00 | 16:37 | |
2. | Joonas Ahola | Navi | FIN | 12:00:00 | 17:31 | |
3. | Topi Raitanen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 18:30 | |
4. | Jere Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 20:24 | |
5. | Eemeli Suominen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 20:25 | |
6. | Justus Laitinen | Koovee | FIN | 12:00:00 | 20:38 | |
7. | Miro Tuomala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 20:40 | |
8. | Atso Salopelto | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | 20:49 | |
9. | Antti Saikko | Lappeen Riento | FIN | 12:00:00 | 20:57 | |
10. | Santeri Schroderus | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 21:00 | |
11. | Petrus Hanhijärvi | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 21:04 | |
12. | Hermanni Willman | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 21:08 | |
13. | Jonas Jern | IF Femman | FIN | 12:00:00 | 21:23 | |
14. | Sampo Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 21:45 | |
15. | Valtteri Rantala | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 22:05 | |
16. | Jarkko Koivumäki | Rastikarhut | FIN | 12:00:00 | 22:22 | |
17. | Joonatan Kivelä | Perhon Kiri | FIN | 12:00:00 | 22:28 | |
18. | Mikko Lindberg | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 23:05 | |
19. | Casper Linnaila | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 23:19 | |
20. | Miika Irtola | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 23:22 | |
21. | Samuli Schroderus | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 23:23 | |
22. | Aaro Ruohola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 23:26 | |
23. | Jiri-Pekka Rissanen | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | 23:35 | |
24. | Joona Lindroth | Asikkalan Raikas | FIN | 12:00:00 | 23:40 | |
25. | Mikael Niemi | Rasti-Lukko | FIN | 12:00:00 | 23:43 | |
25. | Anssi Koirikivi | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 23:43 | |
27. | Dennis Rehn | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 23:48 | |
28. | Anton Kuukka | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 24:01 | |
29. | Mikko Hulkkonen | Pihkaniskat | FIN | 12:00:00 | 24:07 | |
30. | Tuomo Niskanen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 24:08 | |
31. | Christoffer Hindsberg | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 24:17 | |
32. | Tomi Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 24:33 | |
33. | Kare Visuri | OK77 | FIN | 12:00:00 | 24:49 | |
34. | Rasmus Niinimäki | Kyrös-Rasti | FIN | 12:00:00 | 24:58 | |
35. | Artur Kulagin | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:03 | |
36. | Linus Lehto | Karjaan Ura | FIN | 12:00:00 | 25:11 | |
37. | Markku Bergman | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 25:25 | |
38. | Niklas Salo | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 25:27 | |
39. | Jooseppi Kalliokoski | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 25:34 | |
40. | Timi Jaarinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 26:03 | |
41. | Atte Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 27:15 | |
42. | Caj Snickars | Solf IK | FIN | 12:00:00 | 27:16 | |
43. | Vili Sormunen | Rasti E4 | FIN | 12:00:00 | 28:16 | |
44. | Sauli Pietikäinen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:17 | |
45. | Joona Leipijärvi | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:22 | |
46. | Tommi Rantala | Suunta Jyväskylä | FIN | 12:00:00 | 28:30 | |
47. | Oula Järvensivu | Oriveden Ponnistus | FIN | 12:00:00 | 28:31 | |
48. | Tuomas Sainio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 28:39 | |
49. | Samuli Ervasti | Kuusamon Erä-Veikot | FIN | 12:00:00 | 28:57 | |
50. | Arne Sågfors | OK Botnia | FIN | 12:00:00 | 29:06 | |
51. | Valtteri Alanko | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 29:43 | |
52. | Juho Larjanne | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 29:45 | |
53. | Joni Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 30:07 | |
54. | Hermanni Sankelo | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 30:12 | |
55. | Rickard Svedberg | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 30:41 | |
56. | Joona Malmi | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:53 | |
57. | Pyry Viberg | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:05 | |
58. | Jukka-Pekka Juntunen | Kuhmon Peurat | FIN | 12:00:00 | 38:53 |