Lähtöaika | 6,2 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lasse Suonpää | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 37:52 | |
2. | Markus Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 39:29 | |
3. | Manu Mutka | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | 39:39 | |
4. | Antti-Pekka Leskinen | Lynx | FIN | 12:00:00 | 40:15 | |
5. | Kimmo Vilska | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 40:26 | |
6. | Mikael Fabritius | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 40:28 | |
7. | Timo Joensuu | Vaajakosken Terä | FIN | 12:00:00 | 40:35 | |
8. | Marko Väisänen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 40:59 | |
9. | Kari Salo | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 41:24 | |
10. | Vesa Kankaanpää | OK77 | FIN | 12:00:00 | 41:26 | |
11. | Vesa Aaltonen | IF Brahe | FIN | 12:00:00 | 41:41 | |
12. | Kalle Rantala | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 41:47 | |
13. | Timo Mähönen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 42:16 | |
14. | Matti Liukkonen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 42:45 | |
15. | Juho Kinni | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 43:10 | |
16. | Juha Peltola | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 43:44 | |
17. | Toni Hartvik | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 43:52 | |
18. | Henri Kalve | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 44:04 | |
19. | Lauri Sorsa | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 44:37 | |
20. | Timo Ahvenainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 46:02 | |
21. | Ville Sundberg | Lynx | FIN | 12:00:00 | 46:05 | |
22. | Antto-Iiro Suhonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 46:06 | |
23. | Ville Kokkila | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 46:16 | |
24. | Aki Ylitalo | Hauhon Sisu | FIN | 12:00:00 | 46:21 | |
25. | Antti Kaivosaari | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 46:53 | |
26. | Pyry Niemi | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 47:39 | |
27. | Pekka Sorjonen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 48:07 | |
28. | Lauri Lehtinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 48:32 | |
29. | Tuomo Istolahti | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 48:59 | |
30. | Mikko Lassila | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 49:25 | |
31. | Juha Matilainen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 50:12 | |
32. | Aleksi Mattila | Lynx | FIN | 12:00:00 | 50:32 | |
33. | Heikki Parisod | Salon Vilpas | FIN | 12:00:00 | 51:31 | |
34. | Markku Elo | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 52:00 | |
35. | Tapani Naakka | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 12:00:00 | 52:58 | |
36. | Teemu Ritasalo | Espoon Akilles | FIN | 12:00:00 | 53:18 | |
37. | Jyri Rantala | Koovee | FIN | 12:00:00 | 53:44 | |
38. | Erno Paju | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 54:20 | |
39. | Andreas Sjöholm | OK Raseborg | FIN | 12:00:00 | 55:16 | |
40. | Christopher Mikander | OK Orient | FIN | 12:00:00 | 56:34 | |
41. | Ville Karvonen | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 59:10 | |
42. | Mathias Karlå | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 1:04:53 | |
43. | Jussi Lassila | Pitäjänmäen Tarmo | FIN | 12:00:00 | 1:06:16 | |
44. | Petri Koskela | Suunta-Veikot | FIN | 12:00:00 | 1:06:36 | |
45. | Antti Koivuniemi | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 1:19:55 | |
46. | Juho-Matti Huhtala | Yläneen Kiri | FIN | 12:00:00 | 1:35:45 | |
Patrik Väisänen | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Markus Vainiomäki | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | keskeytti | ||
Santtu Sainio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | keskeytti | ||
Simo Villanen | SK Vuoksi | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Santeri Vaara | Kankaanpään Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Juha Villa | Päijät-Rasti | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Tuomas Kari | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Tuomas Metsälä | Lynx | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Kalle Peltomäki | Siikaisten Sisu | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Juuso Lindeqvist | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Tomi Silvonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Esa Huttunen | Turun Metsänkävijät | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Peter Sundelin | IF Femman | FIN | 12:00:00 | ei läht. |