Lähtöaika | 3,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 25:54 | |
2. | Noora Koskinen | Hiisirasti | FIN | 12:00:00 | 26:01 | |
3. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 26:05 | |
4. | Enni Jalava | Vakka-Rasti | FIN | 12:00:00 | 26:46 | |
5. | Emilia Ståhlberg | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 26:52 | |
6. | Anni Valtonen | MS Parma | FIN | 12:00:00 | 26:54 | |
7. | Johanna Räsänen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:18 | |
8. | Roosa Metsola | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:37 | |
9. | Nika Kalinina | Russia | RUS | 12:00:00 | 27:43 | |
10. | Karoliina Martikainen | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | 30:40 | |
11. | Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:03 | |
12. | Roosa Hyvärinen | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 31:52 | |
13. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 33:34 | |
13. | Inna Antikainen | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 33:34 | |
15. | Sanni Romu | Someron Esa | FIN | 12:00:00 | 34:02 | |
16. | Selja Kaartinen | Angelniemen Ankkuri | FIN | 12:00:00 | 34:57 | |
17. | Essi Roininen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 35:46 | |
18. | Henna Yliluikki | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 36:25 | |
19. | Iida Varmavuo | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 37:03 | |
20. | Johanna Brink | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 37:54 | |
21. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 39:03 | |
22. | Joela Väisänen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 41:12 | |
23. | Heidi Solonen | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 44:24 | |
24. | Petra Heinjoki | Jämsän Retki-Veikot | FIN | 12:00:00 | 47:37 | |
25. | Josefine Stenbäck | Akilles OK | FIN | 12:00:00 | 58:17 | |
26. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | 58:38 | |
Anni Malinen | Tuusulan Voima-Veikot | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Iida Heiskanen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Caroline Högel | IF Sibbo-Vargarna | FIN | 12:00:00 | ei läht. |