Lähtöaika | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 19:26 | |
2. | Akseli Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:51 | |
3. | Eerik Nurminen | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 21:11 | |
4. | Ville Mannonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:38 | |
5. | Kimmo Kontio | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 23:11 | |
6. | Lassi Kuva | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 23:26 | |
7. | Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 23:27 | |
8. | Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 23:45 | |
9. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 23:53 | |
10. | Teemu Oksanen | Ikaalisten Nouseva-Voima | FIN | 12:00:00 | 24:06 | |
11. | Väinö Kotro | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 24:09 | |
12. | Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | FIN | 12:00:00 | 25:29 | |
13. | Eetu Pohja | Koovee | FIN | 12:00:00 | 25:30 | |
14. | Teemu Anttila | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 25:36 | |
15. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 25:57 | |
16. | Sakari Koivuniemi | Rasti-Nokia | FIN | 12:00:00 | 26:03 | |
17. | Eemeli Toivanen | Hiidenkiertäjät | FIN | 12:00:00 | 26:45 | |
18. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 26:47 | |
19. | Mikael Rautio | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 27:09 | |
20. | Benjamin Lamberg | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 27:16 | |
21. | Väinö Venetjoki | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 27:36 | |
22. | Benjamin Kyngäs | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:15 | |
23. | Mikkel Lindberg | Turun Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 28:57 | |
24. | Valtteri Niska | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 29:28 | |
25. | Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | FIN | 12:00:00 | 30:07 | |
26. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 31:05 | |
27. | Tiitus Mustajoki | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 31:39 | |
28. | Veikka Orava | Rastivarsat | FIN | 12:00:00 | 33:05 | |
29. | Teemu Kerkola | Suomusjärven Sisu | FIN | 12:00:00 | 33:35 | |
30. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 33:46 | |
31. | Ossi Mustonen | Tampereen Pyrintö | FIN | 12:00:00 | 35:41 | |
32. | Henri Malmberg | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 35:44 | |
33. | Jonatan Svahn | Kymin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 35:51 | |
34. | Otso Marttila | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 37:23 | |
35. | Leevi Väisänen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 38:43 | |
36. | Toivo Hursti | Espoon Suunta | FIN | 12:00:00 | 39:42 | |
37. | Matias Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 41:33 | |
38. | Tommi Hirvonen | Keravan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 43:07 | |
39. | Emil Kronqvist | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 48:06 | |
40. | Kristian Repo | RastiPiikkiö | FIN | 12:00:00 | 1:15:42 | |
Vesa Nokka | Rasti 88 | FIN | 12:00:00 | ei läht. | ||
Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | FIN | 12:00:00 | ei läht. |