Lähtöaika | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elisey Timofeev | Kirishi-Ki | RUS | 12:00:00 | 18:32 | |
2. | Arttu Lindqvist | Kouvolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:46 | |
3. | Jere Nissinen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 19:50 | |
4. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:49 | |
5. | Sebastian Fingerroos | Paimion Rasti | FIN | 12:00:00 | 21:51 | |
6. | Konsta Kärkkäinen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 22:14 | |
7. | Peetu Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:50 | |
8. | Kalle Tiitto | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 24:07 | |
9. | Rasmus-Wille Hankaniemi | Vesaisen Pojat | FIN | 12:00:00 | 24:32 | |
10. | Valtteri Kinnunen | Mäntsälän Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 25:01 | |
11. | Joose Nurmela | Kokkolan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:10 | |
12. | Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | FIN | 12:00:00 | 26:03 | |
13. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 26:27 | |
14. | Topias Helminen | Mäntän Seudun Eräpirkat | FIN | 12:00:00 | 27:37 | |
15. | Vili Viitasaari | Himangan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 28:11 | |
16. | Arttu Lukkari | Sotkamon Jymy | FIN | 12:00:00 | 29:49 | |
17. | Robert Hyvönen | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 30:06 | |
18. | Vili-Aleksi Väisänen | Kuopion Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 30:15 | |
19. | Juuso Keinänen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 31:39 | |
20. | Santtu Kanerva | Suunta-Sepot | FIN | 12:00:00 | 32:44 | |
21. | Elmeri Voutilainen | Siilin Rasti | FIN | 12:00:00 | 33:58 | |
22. | Joni Toivo | Kajaanin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 34:11 | |
23. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 35:02 | |
24. | Petka Hummelholm | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 36:46 | |
25. | Elias Erkilä | Saloisten Reipas | FIN | 12:00:00 | 36:51 | |
26. | Matias Shnoro | Sonkajärven Pahka | FIN | 12:00:00 | 38:56 | |
27. | Valtteri Mäkelä | Pohjankyrön Rasti | FIN | 12:00:00 | 42:32 | |
28. | Nikolay Antipov | Kirishi-Ki | RUS | 12:00:00 | 43:06 | |
29. | Elias Liukka | Kalevan Rasti | FIN | 12:00:00 | 43:35 | |
30. | Kalle Kinnunen | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 45:44 | |
31. | Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | FIN | 12:00:00 | 50:11 | |
32. | Miika Halttunen | Kangasniemen Kalske | FIN | 12:00:00 | 57:18 | |
33. | Ville Järvinen | Eura-Kauttuan Urheilijat | FIN | 12:00:00 | 57:57 | |
34. | Eemeli Heino | Riihimäen Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 1:23:05 | |
Leevi Partanen | Raisu Lumous | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | keskeytti | ||
Olli Jurvakainen | Kiimingin Urheilijat | FIN | 12:00:00 | keskeytti | ||
Veikko Viitanen | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Elias Kukkonen | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | hylätty | ||
Vacant1 | vac | vac | 12:00:00 | ei läht. |