Lähtöaika | 1,8 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 14:49 | |
2. | Ansa-Lotta Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 15:28 | |
3. | Fanny Kukonlehto | Kangasala SK | FIN | 12:00:00 | 15:33 | |
4. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 15:58 | |
5. | Pinja Kilpeläinen | S_-JKL | FIN | 12:00:00 | 16:30 | |
6. | Iina Koskela | RasTiimi | FIN | 12:00:00 | 16:34 | |
6. | Enni Petrelius | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 16:34 | |
8. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 17:47 | |
9. | Anna Korpi | Länsi-Rajan Rasti | FIN | 12:00:00 | 17:52 | |
10. | Siiri Julkunen | Lounais-Hämeen Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:24 | |
11. | Nora Kytäjä | Karkki-Rasti | FIN | 12:00:00 | 18:27 | |
12. | Saana Kuusinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 18:47 | |
13. | Pihla Häkkinen | KooVee | FIN | 12:00:00 | 18:52 | |
14. | Eeva Peltola | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | 19:06 | |
15. | Matilda Havukorpi | Delta | FIN | 12:00:00 | 19:26 | |
16. | Maija Goman | Vesaisen Pojat | FIN | 12:00:00 | 19:31 | |
17. | Lotta Voutilainen | Muuramen Rasti | FIN | 12:00:00 | 19:38 | |
17. | Venla Viippola | Oulun Tarmo | FIN | 12:00:00 | 19:38 | |
19. | Silja Lauri | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 20:45 | |
20. | Kiia Määttä | Ounasvaaran Hiihtoseura | FIN | 12:00:00 | 21:09 | |
21. | Tinka Sundström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 21:15 | |
22. | Ronja Gröhn | Hollolan Urheilijat -46 | FIN | 12:00:00 | 21:58 | |
23. | Sara Laurén | Pargas IF | FIN | 12:00:00 | 22:36 | |
23. | Marika Rantoja | Rastiketut | FIN | 12:00:00 | 22:36 | |
25. | Laura Parkkinen | Ylikiimingin Nuijamiehet | FIN | 12:00:00 | 22:51 | |
26. | Juulia Sundström | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 22:55 | |
27. | Helmi Liinamaa | SK Pohjantähti | FIN | 12:00:00 | 23:57 | |
28. | Sari Rantoja | Rastiketut | FIN | 12:00:00 | 24:18 | |
29. | Kaisa Vuopio | Pellon Ponsi | FIN | 12:00:00 | 24:26 | |
30. | Elina Lauri | OHc | FIN | 12:00:00 | 24:38 | |
31. | Ella Rantala | Helsingin Suunnistajat | FIN | 12:00:00 | 25:35 | |
32. | Veera Leinonen | Keuruun Kisailijat | FIN | 12:00:00 | 26:02 | |
33. | Magdaleeena Havukorpi | Delta | FIN | 12:00:00 | 28:02 | |
34. | Emma Siirilä | Saarijärven Pullistus | FIN | 12:00:00 | 29:07 | |
Saana Niska | Lapuan Virkiä | FIN | 12:00:00 | ei läht. |