Lähtöaika | 4,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Henry Nyberg | OK Orient | 12:00:00 | 41:24 | ||
2. | Tuomo Lusa | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 44:55 | ||
3. | Jouni Hjelm | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 46:57 | ||
4. | Hannu Vehmaa | Koovee | 12:00:00 | 48:15 | ||
5. | Martti Herttua | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 51:01 | ||
6. | Jouni Mattila | Rastivarsat | 12:00:00 | 51:26 | ||
7. | Aimo Ruohoniemi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 51:30 | ||
8. | Ari Kartaslammi | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 52:04 | ||
9. | Juha Suomela | Rastivarsat | 12:00:00 | 54:17 | ||
10. | Pertti Timonen | RAPSU | 12:00:00 | 54:35 | ||
11. | Feliks Khramyshev | Veresk SPb | RUS | 12:00:00 | 56:09 | |
12. | Jukka Taimisto | MS Parma | 12:00:00 | 56:32 | ||
13. | Kalevi Pienimäki | OK Raseborg | 12:00:00 | 57:25 | ||
14. | Pentti Viitanen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 58:06 | ||
15. | Jouko Paaso | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 58:11 | ||
16. | Juha Karhunen | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:00:35 | ||
17. | Hemmo Ahokoivu | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 1:00:47 | ||
18. | Simo Sorsa | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 1:02:39 | ||
19. | Ismo Turunen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 1:03:12 | ||
20. | Markku Hyvönen | Rasti-Pielinen | 12:00:00 | 1:03:56 | ||
21. | Håkan Kronberg | IF Femman | 12:00:00 | 1:04:58 | ||
22. | Mauri Sinnelä | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:05:15 | ||
23. | Pentti Kuusela | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | 1:08:04 | ||
24. | Esko Turkka | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:08:39 | ||
25. | Hannu Karstunen | Ylivieskan Kuula | 12:00:00 | 1:09:19 | ||
26. | Eero Ruokamo | ONMKY | 12:00:00 | 1:10:26 | ||
27. | Pertti Simola | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:14:11 | ||
28. | Philip Borg | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:14:39 | ||
29. | Mikko Kekki | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:15:51 | ||
30. | Jukka Maijala | Epilän Esa | 12:00:00 | 1:20:04 | ||
31. | Eero Sihvola | Valkealan Kajo | 12:00:00 | 1:22:14 | ||
32. | Kari Varkila | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:24:05 | ||
33. | Yury Semenchykov | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:29:19 | |
34. | Aarne Virtanen | Kärkölän Kisa-Veikot | 12:00:00 | 1:32:39 | ||
35. | Juhani Hakomäki | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 1:33:58 | ||
36. | Tor Udd | Markbygdens OK | SWE | 12:00:00 | 1:45:12 | |
37. | Markku Heikkilä | Vakka-Rasti | 12:00:00 | 1:47:59 | ||
38. | Viktor Arsentyev | Kaliningrad | RUS | 12:00:00 | 1:54:49 | |
39. | Georgy Koskinin | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 2:12:25 | |
Mikko Eskola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | hylätty | |||
Sergey Pyankov | Peterhof | RUS | 12:00:00 | keskeytti | ||
Vladimir Egorov | Moscow | RUS | 12:00:00 | keskeytti | ||
Owen Cambridge | Delta | NZL | 12:00:00 | keskeytti | ||
Ilkka Sipilä | Hollolan Urheilijat -46 | 12:00:00 | ei läht. |