Lähtöaika | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nikolay Fedorov | Veresk SPb | RUS | 12:00:00 | 20:40 | |
2. | Heikki Korppi | OH | 12:00:00 | 25:13 | ||
3. | Sergey Bondarev | SPB | RUS | 12:00:00 | 25:25 | |
4. | Hannu Lusa | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 26:36 | ||
5. | Juha Rantoja | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 27:16 | ||
6. | Jouni Iso-Markku | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 27:32 | ||
7. | Asko Senttula | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 27:58 | ||
8. | Ilkka Aakula | Paimion Rasti | 12:00:00 | 28:28 | ||
9. | Ari Virekunnas | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 28:39 | ||
10. | Timo Ahonen | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 29:04 | ||
11. | Reima Piispanen | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 29:28 | ||
12. | Erkki Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 29:29 | ||
13. | Eero Nurminen | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 29:30 | ||
14. | Kari Kantanen | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 31:10 | ||
15. | Timo Liukko | Enonkosken Urheilijat | 12:00:00 | 31:29 | ||
16. | Jukka Salonen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 31:36 | ||
17. | Jaakko Lajunen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 31:53 | ||
18. | Olli-Pekka Häkkinen | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | 32:16 | ||
19. | Esa Kuukka | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 33:40 | ||
20. | Arto Hautala | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 33:42 | ||
21. | Kari Koistinen | Navi | 12:00:00 | 33:44 | ||
22. | Seppo Kylliäinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 33:47 | ||
23. | Stanislav Kazus | Energotrans Ekaterinburg | RUS | 12:00:00 | 33:57 | |
24. | Mikko Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 34:00 | ||
25. | Hannu Nurminen | Kärkölän Kisa-Veikot | 12:00:00 | 34:17 | ||
26. | Kimmo Kuusisto | MS Parma | 12:00:00 | 34:30 | ||
27. | Hannu Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | 35:12 | ||
28. | Ari Lahtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 36:23 | ||
29. | Jukka Syrjänen | Koovee | 12:00:00 | 37:48 | ||
30. | Ian Simpson | Bay of Plenty | NZL | 12:00:00 | 38:13 | |
30. | Jan Enegren | Solf IK | 12:00:00 | 38:13 | ||
32. | Victor Rylov | SPB | RUS | 12:00:00 | 39:35 | |
33. | Markku Arola | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 39:56 | ||
34. | Kenneth Nygård | Solf IK | 12:00:00 | 40:19 | ||
35. | Boris Elfimov | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 40:52 | |
36. | Pentti Nikodemus | Lapin Veikot | 12:00:00 | 41:39 | ||
37. | Yury Kozadaev | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 45:02 | |
38. | Andrey Kushnir | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 50:01 | |
39. | Harri Kuusela | Epilän Esa | 12:00:00 | 51:17 | ||
40. | Pekka Leskinen | Lynx | 12:00:00 | 51:52 | ||
41. | Alexander Malakhov | Moscow | RUS | 12:00:00 | 52:10 | |
42. | Vladimir Rozhkov | Kaliningrad | RUS | 12:00:00 | 1:05:26 | |
Heikki Tamminen | Suunta Jurva | 12:00:00 | hylätty | |||
Ari Rämänen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. |