Lähtöaika | 4,0 km |
7,2 km |
8,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antti Honkimaa | Espoon Suunta | 12:00:00 | 33:20 (1) | 57:42 (1) | 1:04:49 | ||
2. | Kare Kaskinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 35:39 (4) | 59:08 (2) | 1:05:26 | ||
3. | Severi Kymäläinen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 34:59 (2) | 1:00:55 (3) | 1:07:51 | ||
4. | Jukka-Pekka Seppänen | Hiisirasti | 12:00:00 | 36:04 (7) | 1:00:59 (4) | 1:07:59 | ||
5. | Otto Sund | IF Femman | 12:00:00 | 34:59 (2) | 1:02:06 (5) | 1:08:23 | ||
6. | Lauri Nuuttila | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 35:51 (5) | 1:02:10 (6) | 1:09:12 | ||
7. | Kimmo Mieskoski | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 37:48 (10) | 1:02:18 (7) | 1:09:18 | ||
8. | Lachlan Dow | Canberra Cockatoos | AUS | 12:00:00 | 40:58 (13) | 1:04:50 (8) | 1:12:05 | |
9. | Janne Nieminen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 36:13 (8) | 1:05:29 (9) | 1:12:30 | ||
10. | Peter Sundelin | IF Femman | 12:00:00 | 40:31 (11) | 1:05:59 (10) | 1:13:20 | ||
11. | Artem Popov | Espoon Suunta | 12:00:00 | 35:56 (6) | 1:07:15 (11) | 1:13:57 | ||
12. | Samu Heiska | Kauhavan Wisa | 12:00:00 | 36:38 (9) | 1:14:55 | |||
13. | Zahar Navros | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 40:46 (12) | 1:08:03 (12) | 1:16:55 | |
14. | Antti-Pekka Leskinen | Lynx | 12:00:00 | 43:51 (16) | 1:10:13 (13) | 1:17:27 | ||
15. | Gene Beveridge | North West NZ | NZL | 12:00:00 | 42:03 (14) | 1:12:46 (14) | 1:19:23 | |
16. | Patrick Kronberg | IF Femman | 12:00:00 | 43:53 (17) | 1:17:18 (16) | 1:24:52 | ||
17. | Scott Mcdonald | Hawkes Bay Orienteering Club, NZ | NZL | 12:00:00 | 47:44 (18) | 1:16:44 (15) | 1:25:18 | |
18. | Anatoly Kulikov | St:Petersb | RUS | 12:00:00 | 43:04 (15) | 1:19:57 (18) | 1:26:46 | |
19. | Ryan Cambridge | Dunedin | NZL | 12:00:00 | 49:36 (19) | 1:18:48 (17) | 1:26:57 | |
20. | Max Neve | AUS | AUS | 12:00:00 | 52:07 (21) | 1:21:03 (19) | 1:29:04 | |
21. | Tomi Koskela | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 50:16 (20) | 1:29:36 (20) | 1:37:53 | ||
22. | Eerik Sihvola | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 56:49 (22) | 1:36:56 (21) | 1:47:49 | ||
23. | Maxim Ostropika | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:08:38 (23) | 1:48:45 (22) | 1:58:05 | |
Kalle Kokkila | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Raido Mitt | Helsingin Suunnistajat | EST | 12:00:00 | keskeytti | ||||
Henri Kalve | Paimion Rasti | 12:00:00 | keskeytti | |||||
Mikko Simola | SK Pohjantähti | 12:00:00 | hylätty | |||||
Santeri Valkamo | Koovee | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Mikko Huhtinen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Juho Matikainen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Miika Suominen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Joona Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Topi Hasu | OK Orient | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Eero-Matti Vainio | MS Parma | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Ville Saikko | Lappeen Riento | 12:00:00 | ei läht. | |||||
Velimir Nazarychev | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | ei läht. |