Lähtöaika | 2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 12:44 | ||
2. | Aaro Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:41 | ||
3. | Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:58 | ||
4. | Akseli Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 15:46 | ||
5. | Konsta Puranen | Koovee | 12:00:00 | 15:52 | ||
6. | Samu Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:37 | ||
7. | Roope Varjus | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 16:50 | ||
8. | Niko Kommio | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:59 | ||
9. | Niku Rintala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 17:03 | ||
10. | Mikko Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 17:21 | ||
11. | Emil Sevelius | OK Orient | 12:00:00 | 17:23 | ||
12. | Ilari Visuri | OK77 | 12:00:00 | 17:27 | ||
13. | Ville Tiljander | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 17:45 | ||
14. | Märten Pais | OK West | EST | 12:00:00 | 17:46 | |
15. | Linus Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | 17:50 | ||
16. | Erik Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 18:09 | ||
17. | Teemu Lehtoranta | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 18:19 | ||
18. | Severi Koikkalainen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 18:36 | ||
19. | Esa Sarkimo | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 18:55 | ||
20. | Teemu Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:01 | ||
21. | Lauri Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 19:19 | ||
22. | Aatu Orava | Rastivarsat | 12:00:00 | 19:45 | ||
23. | Santeri Oikkonen | OH | 12:00:00 | 20:10 | ||
24. | Iiro Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 20:30 | ||
25. | Hannes Holmback | IF Femman | 12:00:00 | 20:38 | ||
26. | Juho Lakanen | Perhon Kiri | 12:00:00 | 20:46 | ||
27. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 20:59 | ||
28. | Eero Lapila | MS Parma | 12:00:00 | 21:07 | ||
29. | Arttu Laaksonen | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 21:10 | ||
30. | Vlad Vihrov | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 22:09 | |
31. | Alvar Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:41 | ||
32. | Dmitry Kukharchuk | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 22:51 | |
33. | Joona Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 23:37 | ||
34. | Alexander Shlapakov | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 24:20 | |
35. | Evgeny Perevedentsev | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 24:30 | |
36. | Atte Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 24:53 | ||
37. | Juuso Järviö | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 25:38 | ||
38. | Riku Saksa | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 25:52 | ||
39. | Alexander Bazarenko | Nord-West | RUS | 12:00:00 | 25:56 | |
40. | Kirill Pustovoyt | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 26:30 | |
41. | Eemil Sakki | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:36 | ||
42. | Denis Davydov | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 28:24 | |
43. | Antti Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 29:18 | ||
44. | Mikhail Smirnov | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 30:05 | |
45. | Egor Annenkov | Vesta | RUS | 12:00:00 | 32:30 | |
46. | Ilya Kislukhin | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 33:03 | |
47. | Mikhail Vihrov | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 33:39 | |
48. | Leonid Ivchenko | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 33:44 | |
49. | Matias Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 34:28 | ||
50. | Alexandr Kislukhin | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 34:42 | |
51. | Jonas Sarparanta | Lynx | 12:00:00 | 42:43 | ||
52. | Eskil Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 45:18 | ||
53. | Nikolay Filippov | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 45:26 | |
54. | Alexander Knip | IF Femman | 12:00:00 | 45:41 | ||
55. | Egor Melnikov | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | 54:38 | |
56. | Dmitrii Morozov | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 56:40 | |
57. | Maksim Zarakovskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 57:00 | |
58. | Nikita Kutishev | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 58:23 | |
59. | Georgy Fadin | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 59:04 | |
Niklas Heikura | Tuupovaaran Sepot | 12:00:00 | keskeytti | |||
Janne Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | hylätty | |||
Olli Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | keskeytti | |||
Igor Egorov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Konstantin Kurilov | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | hylätty |