Lähtöaika | 2,5 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sabina Aumo | OK Orient | 12:00:00 | 12:59 | ||
2. | Suvi Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 13:31 | ||
3. | Enni Petrelius | OH | 12:00:00 | 14:15 | ||
4. | Ida Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:36 | ||
5. | Anna Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 14:52 | ||
6. | Veera Ylipulli | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 15:10 | ||
7. | Ilona Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 15:22 | ||
8. | Emilia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 15:24 | ||
9. | Emma-Leena Portimojärvi | OH | 12:00:00 | 15:32 | ||
10. | Silja Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:02 | ||
11. | Elli Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 16:10 | ||
12. | Pihla Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 16:25 | ||
13. | Maria Yurchuk | Foton-Moscow | RUS | 12:00:00 | 16:52 | |
14. | Ansa-Lotta Ojanaho | OH | 12:00:00 | 17:22 | ||
15. | Sanni Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 17:39 | ||
16. | Elsa Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 17:59 | ||
17. | Alina Niggli | OJura | FRA | 12:00:00 | 18:05 | |
18. | Maijukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 18:45 | ||
19. | Lotte-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 18:59 | ||
20. | Reeta Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 19:24 | ||
21. | Kristiina Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 19:27 | ||
22. | Juulia Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:30 | ||
23. | Sara Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 19:39 | ||
24. | Tinka Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:41 | ||
25. | Emma Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 19:57 | ||
26. | Helmi Pitkänen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 20:09 | ||
27. | Aada Kerkkonen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 20:16 | ||
28. | Tinja Varonen | Leppävaaran Sisu | 12:00:00 | 20:43 | ||
29. | Ida Rantamäki | OK Raseborg | 12:00:00 | 20:58 | ||
30. | Noora Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 21:02 | ||
31. | Vilja Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 22:03 | ||
32. | Ronja Nevala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 22:34 | ||
33. | Jessica Weber | Karjaan Ura | 12:00:00 | 23:22 | ||
34. | Irbe Lacare | COKSILVA | LAT | 12:00:00 | 23:53 | |
35. | Juulia Sundström | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 23:57 | ||
36. | Veera Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 23:59 | ||
37. | Venla Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 26:35 | ||
38. | Aada Ilvesmäki | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 28:02 | ||
39. | Maria Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 28:22 | ||
40. | Sonja Annala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 28:44 | ||
41. | Elviira Mäkinen | Rastikarhut | 12:00:00 | 32:00 | ||
41. | Siru Numminen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 32:00 | ||
43. | Salla Isoherranen | Lynx | 12:00:00 | 32:19 | ||
44. | Ksenia Zimina | Arena | RUS | 12:00:00 | 34:03 | |
45. | Saga Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 38:14 | ||
46. | Hanna Keinänen | Lynx | 12:00:00 | 40:13 | ||
Salla Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Aino Moisio | Saarijärven Pullistus | 12:00:00 | ei läht. |