Lähtöaika | 5,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Boström | Lynx | 12:00:00 | 49:05 | ||
2. | Teresa Kollanen | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 49:09 | ||
3. | Natalia Naumova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 50:09 | |
4. | Hanna Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 53:22 | ||
5. | Sirra Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 54:46 | ||
6. | Tiina Kainulainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 55:20 | ||
7. | Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 57:10 | ||
8. | Kati Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 57:16 | ||
9. | Paula Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 58:00 | ||
10. | Mervi Anttila | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 58:21 | ||
11. | Virpi Tilli | Lynx | 12:00:00 | 58:34 | ||
12. | Carola Ray | OK77 | 12:00:00 | 1:00:26 | ||
13. | Karin Rantamäki | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:01:16 | ||
14. | Marja-Leena Ojanaho | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 1:02:00 | ||
15. | Marika Yli-Kauppila | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | 1:02:01 | ||
16. | Riikka Holm | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:02:39 | ||
17. | MIchela Conti | CO UTOE Bellinzona | SUI | 12:00:00 | 1:02:40 | |
18. | Krista Mäkinen | MS Parma | 12:00:00 | 1:03:44 | ||
19. | Maarika Taipalus | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 1:04:48 | ||
20. | Laura Sumanen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 1:04:54 | ||
21. | Tatiana Sekhina | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 1:05:00 | |
22. | Jana Kink | Kape OK | EST | 12:00:00 | 1:06:16 | |
23. | Niina Liukkonen | Navi | 12:00:00 | 1:07:02 | ||
24. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:08:11 | ||
25. | Mervi Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:09:42 | ||
26. | Helena Mäkelä | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:09:59 | ||
27. | Sari Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:11:16 | ||
28. | Marjo Koistinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:11:49 | ||
29. | Elena Grosheva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:11:50 | |
30. | Anu Salokangas | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:13:36 | ||
31. | Natalia Kunitskaya | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 1:14:19 | |
32. | Susanna Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:14:23 | ||
33. | Ulla Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 1:14:51 | ||
34. | Annamari Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 1:15:12 | ||
35. | Nina Berg | Solf IK | 12:00:00 | 1:19:05 | ||
36. | Tamara Khizhnyak | Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:20:04 | |
37. | Sari Tupitsa | Rasti E4 | 12:00:00 | 1:20:46 | ||
38. | Pia Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:21:10 | ||
39. | Taina Koistinen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 1:22:24 | ||
40. | Marja Räsänen | Nilsiän Nujakka | 12:00:00 | 1:22:36 | ||
41. | Lotta Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:23:06 | ||
42. | Hanna Kahanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:23:11 | ||
43. | Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:23:20 | ||
44. | Kirsi Viitanen | OH | 12:00:00 | 1:24:27 | ||
45. | Iina Oja | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:27:16 | ||
46. | Virpi Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 1:27:26 | ||
47. | Virpi Guseff | Hirvensalon Heitto | 12:00:00 | 1:28:13 | ||
48. | Ulrica Holmgren | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:33:25 | ||
49. | Ursi Ruppenthal | Swiss Orienteering | SUI | 12:00:00 | 1:33:33 | |
50. | Mirka Oikkonen | OH | 12:00:00 | 1:35:44 | ||
51. | Louise Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:39:15 | ||
52. | Tarja Tuovinen | Lapin Sudet | 12:00:00 | 1:40:02 | ||
53. | Liisa Vikström | OH | 12:00:00 | 1:46:19 | ||
54. | Teija Sahlström | Espoon Akilles | 12:00:00 | 2:04:29 | ||
Marjut Rolig | Hauhon Sisu | 12:00:00 | ei läht. | |||
Tessa Pulli | Rastivarsat | 12:00:00 | ei läht. |