Lähtöaika | 5,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kirsi Boström | Lynx | 12:00:00 | 55:14 | ||
2. | Teresa Kollanen | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 58:30 | ||
3. | Mervi Anttila | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 58:45 | ||
4. | Natalia Naumova | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 59:20 | |
5. | Maarit Dahlman-Tervala | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:00:30 | ||
6. | Paula Hartman | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:01:52 | ||
7. | Hanna Vainionpää | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:02:04 | ||
8. | Sari Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 1:03:09 | ||
9. | Tiina Kainulainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:03:27 | ||
10. | Tiina Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 1:05:25 | ||
11. | Virpi Tilli | Lynx | 12:00:00 | 1:05:27 | ||
12. | Riikka Holm | Kuopion Suunnistajat | 12:00:00 | 1:05:28 | ||
13. | Tessa Pulli | Rastivarsat | 12:00:00 | 1:07:27 | ||
14. | Karin Rantamäki | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 1:07:54 | ||
15. | Kati Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:09:19 | ||
16. | MIchela Conti | CO UTOE Bellinzona | SUI | 12:00:00 | 1:09:28 | |
17. | Virpi Palmen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:09:35 | ||
18. | Tatjana Eskolin | Pargas IF | 12:00:00 | 1:09:36 | ||
19. | Niina Liukkonen | Navi | 12:00:00 | 1:11:09 | ||
20. | Riitta Ojala | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 1:12:30 | ||
21. | Maarika Taipalus | Rasti-Kurikka | 12:00:00 | 1:12:47 | ||
22. | Marja-Leena Ojanaho | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 1:13:18 | ||
23. | Jana Kink | Kape OK | EST | 12:00:00 | 1:14:19 | |
24. | Ursi Ruppenthal | Swiss Orienteering | SUI | 12:00:00 | 1:15:01 | |
25. | Sari Tupitsa | Rasti E4 | 12:00:00 | 1:16:45 | ||
26. | Anniina Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 1:16:53 | ||
27. | Sari Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 1:18:44 | ||
28. | Susanna Rokka | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 1:18:46 | ||
29. | Ulla Nissinen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 1:19:03 | ||
30. | Anu Salokangas | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:19:44 | ||
31. | Tatiana Sekhina | Veliky Novgorod | RUS | 12:00:00 | 1:20:35 | |
32. | Pia Hietanen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:20:56 | ||
33. | Elena Grosheva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:21:03 | |
34. | Mervi Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:22:03 | ||
35. | Virpi Guseff | Hirvensalon Heitto | 12:00:00 | 1:23:34 | ||
36. | Ulrica Holmgren | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 1:23:40 | ||
37. | Lotta Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 1:23:50 | ||
38. | Helena Havia-Kinnala | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 1:25:29 | ||
39. | Natalia Kunitskaya | Saint-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 1:31:35 | |
40. | Mirka Oikkonen | OH | 12:00:00 | 1:32:33 | ||
41. | Nina Berg | Solf IK | 12:00:00 | 1:32:49 | ||
42. | Annamari Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 1:34:46 | ||
43. | Helena Mäkelä | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:35:26 | ||
44. | Laura Sumanen | Hyvinkään Rasti | 12:00:00 | 1:36:32 | ||
45. | Tamara Khizhnyak | Moscow | RUS | 12:00:00 | 1:36:57 | |
46. | Marja Räsänen | Nilsiän Nujakka | 12:00:00 | 1:37:22 | ||
47. | Hanna Kahanpää | Espoon Suunta | 12:00:00 | 1:38:50 | ||
48. | Louise Reinikka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 1:44:40 | ||
49. | Iina Oja | Pihkaniskat | 12:00:00 | 1:46:09 | ||
50. | Tarja Tuovinen | Lapin Sudet | 12:00:00 | 1:52:34 | ||
51. | Virpi Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 1:55:48 | ||
52. | Teija Sahlström | Espoon Akilles | 12:00:00 | 1:57:07 | ||
53. | Taina Koistinen | Nastolan Terä | 12:00:00 | 1:59:38 | ||
Marjo Koistinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Liisa Vikström | OH | 12:00:00 | keskeytti | |||
Marika Yli-Kauppila | Punkalaitumen Kunto | 12:00:00 | keskeytti | |||
Jaana Simonen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | keskeytti | |||
Anja Koski | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. |