Lähtöaika | 2,3 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 23:29 | ||
2. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 24:02 | ||
3. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 24:56 | ||
4. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 26:59 | ||
5. | Aurora Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 27:08 | ||
6. | Krista Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 27:29 | ||
7. | Milla Rajala | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 27:32 | ||
8. | Laura Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 27:58 | ||
9. | Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 28:18 | ||
10. | Ella-Noora Rahkola | OH | 12:00:00 | 28:26 | ||
11. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 29:33 | ||
12. | Inna Antikainen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 29:43 | ||
13. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 30:23 | ||
14. | Juliaana Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 30:42 | ||
15. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 31:56 | ||
16. | Johanna Brink | Pargas IF | 12:00:00 | 31:58 | ||
17. | Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 32:09 | |
18. | Tatiana Krylova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 32:51 | |
19. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 32:52 | ||
20. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 33:54 | ||
21. | Henna Yliluikki | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 34:37 | ||
22. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 34:38 | ||
23. | Lotta Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 35:19 | ||
24. | Margarita Bakustina | Nord West | RUS | 12:00:00 | 37:06 | |
25. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 37:53 | ||
26. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 38:18 | ||
27. | Natalia Malukova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 38:52 | |
28. | Anna Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 40:12 | ||
29. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 42:00 | ||
30. | Sophia Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 42:22 | ||
31. | Anna Semenova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 42:30 | |
32. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 42:59 | ||
33. | Iida Mäntylä | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 43:38 | ||
34. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 43:43 | ||
35. | Sanni Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 43:49 | ||
36. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 44:21 | ||
37. | Olga Bondarchik | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 46:44 | |
38. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 46:57 | ||
39. | Mira Turunen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 47:37 | ||
40. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 48:04 | ||
41. | Angelina Gontcharenko | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 50:04 | |
42. | Petra Pienimäki | Rastiketut | 12:00:00 | 52:39 | ||
43. | Varpu Vehomäki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 54:36 | ||
44. | Alena Belyaeva | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 55:18 | |
45. | Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 55:32 | ||
46. | Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 1:00:33 | ||
47. | Natalia Zinovieva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 1:22:58 | |
Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | ei läht. | |||
Elina Helin | Paimion Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. |