Lähtöaika | 1,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Alexandra Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 16:36 | ||
2. | Janika Puikkonen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 18:06 | ||
3. | Krista Lahtinen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:10 | ||
4. | Anni Valtonen | MS Parma | 12:00:00 | 19:11 | ||
5. | Riikka Haltia | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 19:20 | ||
6. | Ella-Noora Rahkola | OH | 12:00:00 | 19:21 | ||
7. | Hanne-Line Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 19:48 | ||
8. | Isabel Donner | OK77 | 12:00:00 | 20:09 | ||
9. | Milla Rajala | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 20:16 | ||
10. | Laura Holmberg | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 20:40 | ||
11. | Emma Muhonen | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 20:50 | ||
12. | Inna Antikainen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 20:53 | ||
13. | Noora Koskinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 21:13 | ||
13. | Emmi Hiltunen | Siikaisten Sisu | 12:00:00 | 21:13 | ||
15. | Juliaana Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 21:25 | ||
16. | Aurora Näsi | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 22:19 | ||
17. | Eveliina Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 22:46 | ||
17. | Henna Yliluikki | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 22:46 | ||
19. | Anna Virtanen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 23:29 | ||
20. | Pirjo Ala-Mäyry | Koovee | 12:00:00 | 23:37 | ||
21. | Johanna Brink | Pargas IF | 12:00:00 | 23:44 | ||
22. | Anri Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 23:57 | ||
23. | Anna Semenova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 24:09 | |
24. | Venla Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 24:50 | ||
25. | Aino Prittinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 25:59 | ||
26. | Sanni Romu | Someron Esa | 12:00:00 | 27:32 | ||
27. | Nea Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 27:50 | ||
28. | Ekaterina Yakovleva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 27:51 | |
29. | Tatiana Krylova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 28:13 | |
30. | Margarita Bakustina | Nord West | RUS | 12:00:00 | 28:26 | |
31. | Natalia Malukova | Kirishi-Ladoga | RUS | 12:00:00 | 30:21 | |
32. | Veera Ahola | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:26 | ||
33. | Iida Mäntylä | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 30:33 | ||
34. | Kiira Karvonen | Lynx | 12:00:00 | 31:15 | ||
35. | Anni Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 32:12 | ||
36. | Varpu Vehomäki | Olavin Rasti | 12:00:00 | 33:39 | ||
37. | Jessi Mäkinen | MS Parma | 12:00:00 | 34:47 | ||
38. | Venla-Lyydia Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 35:58 | ||
39. | Olga Bondarchik | JUVENTA | RUS | 12:00:00 | 36:55 | |
40. | Katariina Aaltonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 37:16 | ||
41. | Natalia Zinovieva | Vesta | RUS | 12:00:00 | 37:40 | |
42. | Hilla Toivanen | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 39:40 | ||
43. | Lotta Ketola | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 44:55 | ||
44. | Alena Belyaeva | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 47:07 | |
45. | Angelina Gontcharenko | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 48:21 | |
46. | Mira Turunen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 51:47 | ||
Elina Helin | Paimion Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Petra Pienimäki | Rastiketut | 12:00:00 | hylätty | |||
Minerva Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ei läht. | |||
Laura Jerkku | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. |