Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Susanna Aho | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 17:32 | ||
2. | Sara Kurth | OH | 12:00:00 | 17:59 | ||
3. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 18:47 | ||
4. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 18:49 | ||
5. | Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | 19:00 | ||
6. | Leenukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 19:16 | ||
7. | Essi Rantanen | MS Parma | 12:00:00 | 19:23 | ||
8. | Viktoriia Gerdo | Vesta | RUS | 12:00:00 | 19:36 | |
9. | Emma Kangas | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 19:37 | ||
10. | Janina Donner | OK77 | 12:00:00 | 19:43 | ||
11. | Ella Skog | Koovee | 12:00:00 | 20:26 | ||
12. | Annika Matilainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 21:24 | ||
13. | Aino Lampinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 21:25 | ||
14. | Maija Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 21:44 | ||
15. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 22:14 | ||
15. | Anni Tanskanen | Iisalmen Visa | 12:00:00 | 22:14 | ||
17. | Sofia Ovsyannikova | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 22:29 | |
18. | Sarianna Pinola | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 23:27 | ||
19. | Julia Himilä | Delta | 12:00:00 | 23:35 | ||
20. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 23:50 | ||
21. | Maria Määttänen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:02 | ||
22. | Ella Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 24:29 | ||
23. | Ella Hyvärinen | Rastivarsat | 12:00:00 | 24:44 | ||
24. | Vlada Bondarenko | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 26:24 | |
25. | Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 26:43 | ||
26. | Saara Yli-Hietanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 28:34 | ||
27. | Jonna Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 28:42 | ||
28. | Anna Chelnova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 29:28 | |
29. | Roosa Kuusivaara | Espoon Akilles | 12:00:00 | 29:37 | ||
30. | Antonia Holmgren | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 30:09 | ||
31. | Emma Kivilaakso | Lynx | 12:00:00 | 30:13 | ||
32. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 30:47 | ||
33. | Anastassia Eltsova | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | 31:21 | |
34. | Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 31:35 | ||
35. | Veera Roine | Delta | 12:00:00 | 31:46 | ||
36. | Aino Varkoi | Kalske | 12:00:00 | 32:09 | ||
37. | Emmi Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 32:32 | ||
38. | Ellinor Höstman | Solf IK | 12:00:00 | 32:39 | ||
39. | Mariia Ziganchenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 32:54 | |
40. | Elisa Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 33:07 | ||
41. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 34:18 | ||
42. | Anne Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 35:11 | ||
43. | Krista Tuominen | Rastivarsat | 12:00:00 | 35:18 | ||
44. | Anna Kopra | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 35:33 | ||
45. | Kaisu Kyrö | Rastivarsat | 12:00:00 | 35:56 | ||
46. | Wilma Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 35:59 | ||
47. | Loviisa Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 36:06 | ||
48. | Jenny Elovaara | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 37:07 | ||
49. | Diana Abeydulaeva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 37:40 | |
50. | Milja Pohjonen | Ikaalisten Nouseva-Voima | 12:00:00 | 38:17 | ||
51. | Sarah Louise Brynhildsen | Wing OK | NOR | 12:00:00 | 38:26 | |
52. | Maria Blinova | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | 38:49 | |
53. | Jenni Kivikko | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 40:22 | ||
54. | Pinja Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 42:10 | ||
55. | Anastasiya Mashenko | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 43:12 | |
56. | Arina Lobanova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 44:05 | |
57. | Henriikka Tilli | Lynx | 12:00:00 | 45:48 | ||
58. | Wilma Westerlund | OK Raseborg | 12:00:00 | 46:30 | ||
59. | Polina Kondrasheva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 48:09 | |
60. | Anna Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 48:19 | ||
61. | Luna Ketonen | OK Orient | 12:00:00 | 49:21 | ||
62. | Elizaveta Lobanova | Vesta | RUS | 12:00:00 | 49:50 | |
62. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 49:50 | ||
64. | Nora Lindroos | OK Raseborg | 12:00:00 | 49:51 | ||
65. | Sofya Mukhacheva | ABC St-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 53:40 | |
66. | Heidi Mustonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 54:26 | ||
67. | Natalia Bolotova | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 1:02:10 | |
68. | Olga Vasilyeva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 1:03:26 | |
69. | Anna Skripka | OK AKFA | RUS | 12:00:00 | 1:24:36 | |
70. | Mira Mandell | IF Femman | 12:00:00 | 1:33:29 | ||
71. | Natalia Shabliy | Orienta-Kyncevo | RUS | 12:00:00 | 2:05:03 | |
72. | Henna Pylvänäinen | Kouvolan Suunnistajat | 12:00:00 | 2:06:49 | ||
Maria Temkina | Northern Wind | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Arina Bektasheva | O-Sestrore | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Veronika Visherskaya | Belie Nochi | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Olga Afonina | SKRUM Moscow | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Sanni Oikkonen | OH | 12:00:00 | ei läht. |