Lähtöaika | 2,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Niklas Heikkilä | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 12:57 | ||
2. | Eetu Pohja | Koovee | 12:00:00 | 13:08 | ||
3. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 13:30 | ||
4. | Arttu Kaario | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 13:59 | ||
5. | Väinö Venetjoki | Himangan Urheilijat | 12:00:00 | 14:34 | ||
5. | Eemeli Toivanen | Delta | 12:00:00 | 14:34 | ||
7. | Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 14:35 | ||
8. | Jere Nissinen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 14:39 | ||
9. | Sebastian Fingerroos | MS Parma | 12:00:00 | 14:50 | ||
10. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 14:56 | ||
11. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 14:59 | ||
12. | Aapo Puranen | Koovee | 12:00:00 | 15:01 | ||
13. | Lauri Tuomisto | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 15:11 | ||
14. | Juuso Juuruspolvi | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 15:43 | ||
15. | Eljas Erkkilä | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 15:53 | ||
16. | Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 16:07 | ||
17. | Veikka Orava | Rastivarsat | 12:00:00 | 16:37 | ||
18. | Valtteri Niska | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 16:52 | ||
19. | Topias Helminen | Mäntän Seudun Eräpirkat | 12:00:00 | 16:59 | ||
20. | Miika Halonen | Koskelankylän Riento | 12:00:00 | 17:11 | ||
21. | Leevi Partanen | Raisu Lumous | 12:00:00 | 17:12 | ||
22. | Elias Kukkonen | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 18:02 | ||
23. | Kristoffer Tengroth | Sundbyberg IK | SWE | 12:00:00 | 18:04 | |
24. | Aleksi Uotila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 18:17 | ||
25. | Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | 12:00:00 | 18:27 | ||
26. | Joni Kemppainen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 18:30 | ||
27. | Juho-Pekka Salo | Lynx | 12:00:00 | 19:19 | ||
28. | Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 19:41 | ||
29. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 20:01 | ||
30. | Matias Shnoro | Sonkajärven Pahka | 12:00:00 | 20:03 | ||
31. | Sakari Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 20:11 | ||
32. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:18 | ||
33. | Juuso Keinänen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 20:40 | ||
34. | Heikki Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | 20:59 | ||
35. | Olli Jurvakainen | Kiimingin Urheilijat | 12:00:00 | 22:02 | ||
36. | Aleksi Reinivuo | Paimion Rasti | 12:00:00 | 26:42 | ||
37. | Ville Järvinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 27:53 | ||
38. | Eetu Lindi | Paimion Rasti | 12:00:00 | 29:44 | ||
39. | Kalle Kinnunen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 30:40 | ||
40. | Eetu Nieminen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 31:36 | ||
Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Severi Partanen | Raisu Lumous | 12:00:00 | ei läht. |