Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 10:37 | ||
2. | Mikko Eerola | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 11:20 | ||
3. | Eetu Pohja | Koovee | 12:00:00 | 11:32 | ||
4. | Eemeli Toivanen | Delta | 12:00:00 | 11:39 | ||
5. | Aapo Puranen | Koovee | 12:00:00 | 11:43 | ||
6. | Arttu Kaario | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 11:58 | ||
7. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:00 | ||
8. | Väinö Venetjoki | Himangan Urheilijat | 12:00:00 | 12:19 | ||
9. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 12:21 | ||
10. | Niklas Heikkilä | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 12:35 | ||
11. | Sakari Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 12:39 | ||
12. | Aleksi Uotila | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:40 | ||
13. | Oskari Arvela | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 12:52 | ||
14. | Juuso Juuruspolvi | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 13:00 | ||
15. | Veikka Orava | Rastivarsat | 12:00:00 | 13:01 | ||
16. | Sebastian Fingerroos | MS Parma | 12:00:00 | 13:06 | ||
17. | Joni Koskinen | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 13:12 | ||
18. | Eljas Erkkilä | Saloisten Reipas | 12:00:00 | 13:23 | ||
19. | Lauri Tuomisto | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 13:36 | ||
20. | Olli Jurvakainen | Kiimingin Urheilijat | 12:00:00 | 13:42 | ||
21. | Topias Helminen | Mäntän Seudun Eräpirkat | 12:00:00 | 13:44 | ||
22. | Juho-Pekka Salo | Lynx | 12:00:00 | 14:10 | ||
23. | Elias Kukkonen | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 14:13 | ||
24. | Miika Halonen | Koskelankylän Riento | 12:00:00 | 14:37 | ||
25. | Leevi Partanen | Raisu Lumous | 12:00:00 | 15:39 | ||
26. | Valtteri Niska | Lapuan Virkiä | 12:00:00 | 15:59 | ||
27. | Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 16:02 | ||
28. | Juuso Keinänen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 16:30 | ||
29. | Severi Hölsö | Ylistaron Kilpa-Veljet | 12:00:00 | 17:11 | ||
30. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 17:12 | ||
31. | Matias Shnoro | Sonkajärven Pahka | 12:00:00 | 17:30 | ||
32. | Joni Kemppainen | Paimion Rasti | 12:00:00 | 18:29 | ||
33. | Kristoffer Tengroth | Sundbyberg IK | SWE | 12:00:00 | 18:59 | |
34. | Aapo Salonen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 19:51 | ||
35. | Eetu Lindi | Paimion Rasti | 12:00:00 | 20:41 | ||
36. | Severi Partanen | Raisu Lumous | 12:00:00 | 25:18 | ||
37. | Aleksi Reinivuo | Paimion Rasti | 12:00:00 | 25:24 | ||
38. | Ville Järvinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 25:33 | ||
39. | Heikki Onnela | Lapin Veikot | 12:00:00 | 25:56 | ||
40. | Kalle Kinnunen | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 29:34 | ||
41. | Eetu Nieminen | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 29:51 |