Lähtöaika | 2,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matias Maijala | Lapin Veikot | 12:00:00 | 11:06 | ||
2. | Juho Koivisto | Kortesjärven Järvi-Veikot | 12:00:00 | 11:40 | ||
3. | Joona Lindgren | Kauhavan Wisa | 12:00:00 | 12:28 | ||
4. | Aaro Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 12:33 | ||
5. | Iiro Kyllästinen | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 12:36 | ||
6. | Eemeli Tusa | Lynx | 12:00:00 | 12:57 | ||
6. | Eetu Lakanen | Perhon Kiri | 12:00:00 | 12:57 | ||
8. | Sampo-Tapio Raivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 13:00 | ||
9. | Vilhelm Toivonen | Kangasala SK | 12:00:00 | 13:31 | ||
9. | Andrey Zdradovskiy | Saint-Pete | RUS | 12:00:00 | 13:31 | |
11. | Kalle Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 13:49 | ||
12. | Lauri Syrjäläinen | Navi | 12:00:00 | 13:50 | ||
13. | Mikhail Ushakov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 13:58 | |
14. | Matti Laasanen | Laihian Luja | 12:00:00 | 14:06 | ||
15. | Severi Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:25 | ||
16. | Vladislav Vikentiev | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 14:32 | |
17. | Otto Haataja | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:53 | ||
18. | Veikka Heikkilä | Järvenpään Palo | 12:00:00 | 14:58 | ||
19. | Aarne Vepsäläinen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 15:14 | ||
20. | Ilari Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 15:43 | ||
21. | Henrik Peltonen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 15:50 | ||
22. | Eeka Husu | SK Vuoksi | 12:00:00 | 16:06 | ||
23. | Lauri Puupponen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 16:21 | ||
24. | Victor Dannecker | OJura | FRA | 12:00:00 | 16:25 | |
25. | Miika Hautamäki | Koovee | 12:00:00 | 16:36 | ||
26. | Teemu Haakana | Tarpian Suunta | 12:00:00 | 17:22 | ||
27. | Matti Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 17:31 | ||
28. | Alexander Ena | IK Falken | 12:00:00 | 17:50 | ||
29. | Lauri Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 18:08 | ||
30. | Ville Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 18:21 | ||
31. | Elias Nurmi | Rastiketut | 12:00:00 | 18:34 | ||
32. | Taneli Teini | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 19:34 | ||
33. | Niilo Saarlemo | SK Vuoksi | 12:00:00 | 21:07 | ||
34. | Alexey Kozika | Ramenskoye | RUS | 12:00:00 | 23:54 | |
35. | Elias Lyytinen | SulkU | 12:00:00 | 27:15 | ||
36. | Robin Gustafsson | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 28:30 | ||
37. | Mikko Turtiainen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 31:16 | ||
Antti Villanen | Raja-Karjalan Suunnistajat | 12:00:00 | keskeytti |