Lähtöaika | 1,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Topias Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 8:21 | ||
2. | Niklas Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 9:27 | ||
3. | Topi Laakso | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 9:52 | ||
4. | Matias Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 9:55 | ||
5. | Seeti Salonen | Valkeakosken Haka | 12:00:00 | 10:06 | ||
6. | Eetu Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 10:10 | ||
7. | Atte Nymalm | IF Nagu IF | 12:00:00 | 10:15 | ||
8. | Eemeli Kivelä | Kangasala SK | 12:00:00 | 10:20 | ||
9. | Paulus Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 10:31 | ||
10. | Aaro Ojala | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 10:36 | ||
11. | Otso Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 10:39 | ||
12. | Taavi Kelosuo | SK Vuoksi | 12:00:00 | 11:14 | ||
13. | Kasimir Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 11:20 | ||
14. | Bolotov Alexey | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 11:33 | |
15. | Antti Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 11:48 | ||
16. | Antti Sorsa | Pihkaniskat | 12:00:00 | 11:56 | ||
17. | Denis Osoblivetc | Juventa | RUS | 12:00:00 | 12:09 | |
18. | Paavo Terä | Sippurasti | 12:00:00 | 12:20 | ||
19. | Karim Mbembela | Lynx | 12:00:00 | 12:26 | ||
20. | Elias Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 12:41 | ||
21. | Juuso Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 12:57 | ||
22. | Taneli Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 13:01 | ||
23. | Elliot Dannecker | OJura | FRA | 12:00:00 | 13:22 | |
24. | Arttu Kulmala | SuuntaSepo | 12:00:00 | 13:26 | ||
25. | Ivan Kornev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 13:55 | |
26. | Valtteri Kivelä | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:10 | ||
27. | Oula Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:23 | ||
28. | Miska Tähtinen | Päijät-Rasti | 12:00:00 | 14:29 | ||
29. | Simo Puupponen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 14:46 | ||
30. | Hannes Lervik | Solf IK | 12:00:00 | 15:39 | ||
31. | Taavi Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 15:54 | ||
32. | Matias Koponen | Lynx | 12:00:00 | 15:55 | ||
33. | Onni Siljander | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 18:35 | ||
34. | Väinö Ristimäki | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 18:47 | ||
35. | Aatu Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 19:09 | ||
36. | Alexey Bakhaev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 19:51 | |
37. | Jonne Nieminen | Akilles OK | 12:00:00 | 20:09 | ||
38. | Kristian Boström | Lynx | 12:00:00 | 21:26 | ||
39. | Vertti Myllärinen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 22:06 | ||
40. | Kristen Rohtla | Koeravere | EST | 12:00:00 | 25:53 | |
41. | Paavo Koskinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 26:20 | ||
42. | Anton Leppämäki | Viitasaaren Suunta | 12:00:00 | 27:47 | ||
43. | Mihkel Pais | OKWest | EST | 12:00:00 | 28:00 | |
Kalle Huttunen | Olavin Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Johannes Kivistö | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | ei läht. |