Lähtöaika | 4,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mika Rautanen | Tuupovaaran Sepot | 12:00:00 | 25:31 | ||
2. | Jouni Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 26:10 | ||
3. | Pavel Petrov | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 26:32 | |
3. | Heikki Toivio | Delta | 12:00:00 | 26:32 | ||
5. | Tuomas Metsälä | Lynx | 12:00:00 | 26:34 | ||
6. | Ville-Petteri Saarela | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 27:00 | ||
7. | Miika Vennelä | Mäntän Seudun Eräpirkat | 12:00:00 | 27:14 | ||
8. | Olli Väätäinen | Hiisirasti | 12:00:00 | 27:48 | ||
9. | Sergey Smirnov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 28:10 | |
10. | Saku Ylijoki | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 29:02 | ||
11. | Sergey Kalugin | Inkeroisten Terho | 12:00:00 | 29:15 | ||
12. | Tero Kopra | Oriveden Ponnistus | 12:00:00 | 30:00 | ||
13. | Turo Väätäinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 30:22 | ||
14. | Alexander Efimov | O.Ural.Ru | RUS | 12:00:00 | 30:55 | |
15. | Kalle Laine | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 30:59 | ||
16. | Denis Zhelomonov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 31:40 | |
17. | Esa Viitanen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 32:09 | ||
18. | Sami Hyvönen | Rasti-Pielinen | 12:00:00 | 32:19 | ||
19. | Pasi Lehtimäki | Reilut Miehet Havumetsien | 12:00:00 | 32:21 | ||
20. | Panu Karhu | Ylämaan Pyrkijät | 12:00:00 | 32:34 | ||
21. | Risto Kiilberg | Tammed | EST | 12:00:00 | 32:42 | |
22. | Matti Kärkkäinen | Jämsän Retki-Veikot | 12:00:00 | 33:18 | ||
23. | Alexander Shein | K110 | RUS | 12:00:00 | 33:38 | |
24. | Antti Matula | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 34:04 | ||
25. | Benny Forsström | OK Raseborg | 12:00:00 | 34:17 | ||
26. | Arttu Pulli | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 34:32 | ||
27. | Vladimir Shibanov | Ryazan | RUS | 12:00:00 | 35:26 | |
28. | Mikko Piispanen | Ylämaan Pyrkijät | 12:00:00 | 35:54 | ||
29. | Olli Kara | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 36:13 | ||
30. | Mikko Pynnönen | Vihtavuoren Pamaus | 12:00:00 | 36:57 | ||
31. | Tero Väisänen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 38:03 | ||
32. | Tomi Suominen | Delta | 12:00:00 | 38:05 | ||
33. | Sampsa Husu | Ylämaan Pyrkijät | 12:00:00 | 38:25 | ||
34. | Justas Arasimavicius | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 38:28 | |
35. | Ignas Krasuckis | Labirintas | LTU | 12:00:00 | 38:40 | |
36. | Aki Lahti | Itä-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 38:59 | ||
37. | Markku Lehtimäki | Reilut Miehet Havumetsien | 12:00:00 | 46:36 | ||
38. | Petri Tilli | Ylämaan Pyrkijät | 12:00:00 | 46:43 | ||
39. | Mika Murtola | Kalvolan Keihäs | 12:00:00 | 48:20 | ||
40. | Miikael Nelimarkka | Suunta 2000 | 12:00:00 | 52:39 | ||
41. | Juho Yli-Kaatiala | Kuortaneen Kunto | 12:00:00 | 54:05 | ||
Hannu Lassila | Tuupovaaran Sepot | 12:00:00 | ei läht. | |||
Viacheslav Verilov | O.Ural.Ru | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Mikko Kiljunen | Lappeen Riento | 12:00:00 | ei läht. |