Lähtöaika | 2,0 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Antti Saarela | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 16:36 | ||
2. | Väinö Juvakka | Lappeen Riento | 12:00:00 | 16:44 | ||
3. | Marten Henrik Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 17:59 | |
4. | Akseli Kalela | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 21:04 | ||
5. | Atte Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 22:05 | ||
6. | Juuso Kaihtela | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 23:20 | ||
7. | Oskari Niemi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 24:21 | ||
8. | Pauli Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 24:54 | ||
9. | Miika Husu | SK Vuoksi | 12:00:00 | 25:31 | ||
10. | Linus Peltonen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 25:44 | ||
11. | Otto Juga | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 26:29 | ||
12. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 26:45 | ||
13. | Eero Kelosuo | SK Vuoksi | 12:00:00 | 26:52 | ||
14. | Maxim Linin | NordWest | RUS | 12:00:00 | 27:11 | |
15. | Veikka Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | 27:49 | ||
16. | Aapo Tonder | SK Vuoksi | 12:00:00 | 28:27 | ||
17. | Juha Lilja | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 28:30 | ||
18. | Atte Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 29:08 | ||
19. | Vsevolod Selkov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 30:38 | |
20. | Alexey Malov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 31:00 | |
21. | Justus Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 31:57 | ||
22. | Elias Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 33:24 | ||
23. | Maxim Ivanov | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 33:38 | |
24. | Guriy Alexandrov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 33:47 | |
25. | Daniil Orudzhov | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 34:45 | |
26. | Anton Fedorov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 36:00 | |
27. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 36:40 | ||
28. | Otto Latvala | Alajärven Ankkurit | 12:00:00 | 39:12 | ||
29. | Rasmus Salminen | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 41:05 | ||
30. | Simo Linnainmaa | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 41:36 | ||
31. | Sami Niilola | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 43:15 | ||
32. | Aleksandr Semenov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 43:25 | |
33. | Vladislav Shumnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 44:08 | |
34. | Konsta Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 45:46 | ||
35. | Eskil Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 46:08 | ||
36. | Nikita Fadeev | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 46:10 | |
37. | Denis Myakishev | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 48:26 | |
38. | Sergey Esatov | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 51:46 | |
39. | Leevi Kulmala | SuuntaSepo | 12:00:00 | 52:44 | ||
40. | Olli Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 53:03 | ||
41. | Ilya Medvedev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 54:08 | |
42. | Anton Poleshchuk | Juventa | RUS | 12:00:00 | 56:42 | |
43. | Artem Sachko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 58:30 | |
44. | Denis Razumov | NordWest | RUS | 12:00:00 | 1:01:43 | |
45. | Theo Perepelkin | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 1:01:55 | |
46. | Valery Shumnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 1:03:51 | |
47. | Nikita Bogryanov | K110 | RUS | 12:00:00 | 1:05:43 | |
48. | Arttu Hyyrynen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 1:10:23 | ||
49. | Daniil Botov | Ramenskoye | RUS | 12:00:00 | 1:16:29 | |
Lukas Kankkunen | OK77 | 12:00:00 | ei läht. | |||
Joonas Säde | SK Vuoksi | 12:00:00 | hylätty | |||
Leo Granberg | IF Femman | 12:00:00 | hylätty | |||
Samu Pylvänäinen | Sippurasti | 12:00:00 | hylätty | |||
Evgeniy Timoshenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Vlad Chugunov | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Aapo Viippola | Oulun Tarmo | 12:00:00 | hylätty | |||
Denis Davydov | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Elias Lehikoinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. |