Lähtöaika | 1,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lauri Heinaro | Espoon Suunta | 12:00:00 | 14:19 | ||
2. | Samu Pylvänäinen | Sippurasti | 12:00:00 | 14:33 | ||
3. | Antti Saarela | Keminmaan Urheilijat | 12:00:00 | 15:19 | ||
4. | Juha Lilja | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:19 | ||
5. | Maxim Ivanov | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 16:29 | |
6. | Väinö Juvakka | Lappeen Riento | 12:00:00 | 16:59 | ||
7. | Juuso Kaihtela | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 17:22 | ||
8. | Miika Husu | SK Vuoksi | 12:00:00 | 17:39 | ||
9. | Atte Isolähteenmäki | Länsi-Lavian Loiske | 12:00:00 | 17:52 | ||
10. | Aapo Viippola | Oulun Tarmo | 12:00:00 | 17:56 | ||
11. | Oskari Niemi | Lappeen Riento | 12:00:00 | 18:07 | ||
12. | Justus Rantala | Riihimäen Suunnistajat | 12:00:00 | 18:29 | ||
13. | Marten Henrik Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 20:40 | |
14. | Guriy Alexandrov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 20:44 | |
15. | Pyry Hyppölä | Sotkamon Jymy | 12:00:00 | 21:57 | ||
16. | Daniil Orudzhov | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 22:12 | |
17. | Akseli Kalela | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 22:15 | ||
18. | Aapo Tonder | SK Vuoksi | 12:00:00 | 22:25 | ||
19. | Atte Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 22:29 | ||
20. | Vsevolod Selkov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 22:53 | |
21. | Veikka Liljeström | Olavin Rasti | 12:00:00 | 23:57 | ||
22. | Sami Niilola | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 24:06 | ||
23. | Eero Kelosuo | SK Vuoksi | 12:00:00 | 25:13 | ||
24. | Evgeniy Timoshenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 25:46 | |
25. | Eskil Grahn | Närpes OK | 12:00:00 | 26:15 | ||
26. | Anton Fedorov | Gulfstream | RUS | 12:00:00 | 26:19 | |
27. | Alexey Malov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 26:32 | |
28. | Elias Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 27:01 | ||
29. | Leevi Kulmala | SuuntaSepo | 12:00:00 | 28:10 | ||
30. | Vlad Chugunov | Kuzmolovo1 | RUS | 12:00:00 | 29:19 | |
31. | Konsta Mäkelä | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 30:45 | ||
32. | Vladislav Shumnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 31:17 | |
33. | Pauli Hietanen | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 32:36 | ||
34. | Aleksandr Semenov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 32:49 | |
35. | Olli Haapalainen | Rastiketut | 12:00:00 | 33:06 | ||
36. | Rasmus Salminen | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 33:07 | ||
37. | Maxim Linin | NordWest | RUS | 12:00:00 | 33:09 | |
38. | Ilya Medvedev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 33:30 | |
39. | Nikita Fadeev | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 36:59 | |
40. | Denis Myakishev | St.-Petersburg | RUS | 12:00:00 | 37:14 | |
41. | Artem Sachko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 37:19 | |
42. | Sergey Esatov | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 42:59 | |
43. | Nikita Bogryanov | K110 | RUS | 12:00:00 | 50:08 | |
44. | Simo Linnainmaa | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 50:47 | ||
45. | Theo Perepelkin | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 1:06:16 | |
Denis Davydov | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Otto Latvala | Alajärven Ankkurit | 12:00:00 | keskeytti | |||
Valery Shumnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Denis Razumov | NordWest | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Linus Peltonen | Lappeen Riento | 12:00:00 | hylätty | |||
Otto Juga | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | hylätty | |||
Leo Granberg | IF Femman | 12:00:00 | hylätty | |||
Daniil Botov | Ramenskoye | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Joonas Säde | SK Vuoksi | 12:00:00 | hylätty | |||
Anton Poleshchuk | Juventa | RUS | 12:00:00 | ei läht. | ||
Elias Lehikoinen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Lukas Kankkunen | OK77 | 12:00:00 | ei läht. |