Lähtöaika | 1,6 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Elmeri Toivanen | Delta | 12:00:00 | 13:06 | ||
2. | Akseli Ruohola | MS Parma | 12:00:00 | 13:26 | ||
3. | Alexander Barazenko | Nord West | RUS | 12:00:00 | 14:02 | |
4. | Erik Ahola | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:18 | ||
5. | Aaro Lampinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 14:36 | ||
6. | Antti Pasi | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 14:40 | ||
6. | Tuomas Heikkilä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:40 | ||
8. | Samu Takanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 14:51 | ||
9. | Santeri Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 15:48 | ||
10. | Mitri Tuomala | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 16:02 | ||
11. | Niku Rintala | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 16:24 | ||
12. | Janne Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 16:42 | ||
13. | Juuso Lampinen | Navi | 12:00:00 | 17:04 | ||
14. | Juuso Järviö | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 17:24 | ||
15. | Valtteri Heikkinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 17:34 | ||
16. | Tommi Hakuli | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 17:45 | ||
17. | Niilo Ojanaho | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 18:11 | ||
18. | Ville Rehn | Lynx | 12:00:00 | 18:46 | ||
19. | Nikita Trifonov | Juventa | RUS | 12:00:00 | 18:52 | |
20. | Hannes Holmback | IF Femman | 12:00:00 | 19:32 | ||
21. | Samuli Natunen | Savon Suunta | 12:00:00 | 19:38 | ||
22. | Atte Reunanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:36 | ||
23. | Mikko Kemppi | Kangasala SK | 12:00:00 | 21:16 | ||
24. | Vesa Lahtinen | Delta | 12:00:00 | 21:28 | ||
25. | Ville Kinnala | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 21:54 | ||
26. | Matti Suutari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 22:11 | ||
27. | Iiro Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 22:50 | ||
28. | Topias Niemi | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 24:16 | ||
29. | Rasmus Ekström | MS Parma | 12:00:00 | 24:25 | ||
30. | Urho Vepsäläinen | Espoon Akilles | 12:00:00 | 24:26 | ||
31. | Kirill Gurlev | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 24:47 | |
32. | Kiri Huhtanen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 25:00 | ||
33. | Hannes Stubb | IK Falken | 12:00:00 | 25:05 | ||
34. | Mikhail Vikhrov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 25:10 | |
35. | Riku Saksa | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 25:23 | ||
36. | Antti Väyrynen | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:35 | ||
37. | Alexander Garbuz | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 26:03 | |
38. | Maxim Karpelson | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 26:23 | |
39. | Aaro Haikonen | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 26:31 | ||
40. | Konsta Mäntylä | Lynx | 12:00:00 | 26:37 | ||
41. | Juho Lakanen | Perhon Kiri | 12:00:00 | 26:48 | ||
42. | Eemeli Saukkonen | Pihkaniskat | 12:00:00 | 27:37 | ||
43. | Dmitrii Kuharchuk | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 27:57 | |
44. | Kasatkin Artem | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 28:43 | |
45. | Lauri Kaitola | Rastiketut | 12:00:00 | 28:47 | ||
46. | Timofey Durynin | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 28:51 | |
47. | Alexey Kurochkin | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 29:54 | |
48. | Kirill Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 31:27 | |
49. | Matias Mäki-Petäys | Espoon Akilles | 12:00:00 | 32:49 | ||
50. | Aatu Korja | Delta | 12:00:00 | 33:27 | ||
51. | Valera Kostetskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 33:50 | |
52. | Jeremias Joutsensaari | Kangasala SK | 12:00:00 | 35:19 | ||
53. | Joona Nisula | Teuvan Rivakka | 12:00:00 | 36:43 | ||
54. | Ville Launonen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 36:57 | ||
55. | Kasper Ena | IK Falken | 12:00:00 | 37:26 | ||
56. | Smirnov Mihail | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 37:32 | |
57. | Anatoliy Yenalskiy | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 38:21 | |
58. | Atte Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 39:15 | ||
59. | Vladimir Shefov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 39:16 | |
60. | Andrey Varpahovskiy | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 42:49 | |
61. | Hugo Lervik | Solf IK | 12:00:00 | 43:26 | ||
62. | Georgy Fadin | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 45:11 | |
63. | Antti Paasi | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 45:54 | ||
64. | Egor Melnikov | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 47:13 | |
65. | Akseli Laatikainen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 48:37 | ||
66. | Evgeny Rogov | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 52:47 | |
67. | Daniil Botigin | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 54:58 | |
68. | Evgeny Perevedentsev | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 56:52 | |
69. | Konstantin Kurilov | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 57:20 | |
70. | Valerii Mihailov | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 1:01:00 | |
71. | Alexander Knip | IF Femman | 12:00:00 | 1:11:00 | ||
72. | Niko Kontinen | Navi | 12:00:00 | 1:17:16 | ||
Ville Remahl | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | ei läht. | |||
Lars Brunner | OLGKöllike | SUI | 12:00:00 | hylätty | ||
Egor Annenkov | Vesta | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Dmitriy Gulchenko | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Vladislav Grachev | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Vladislav Vikhrov | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Arttu Malmlund | Koovee | 12:00:00 | hylätty | |||
Alexander Khoroshavin | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | hylätty | ||
Jyri Kankkunen | Savon Rasti | 12:00:00 | ei läht. |