Lähtöaika | 1,9 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Daniil Melnitskiy | Nord West | RUS | 12:00:00 | 9:36 | |
2. | Lasse Laakso | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 9:48 | ||
3. | Miika Tala | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 9:58 | ||
4. | Lasse Viilo | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 10:04 | ||
5. | Saku Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 10:20 | ||
6. | Sakari Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 10:31 | ||
7. | Iiro Kurttila | Navi | 12:00:00 | 10:38 | ||
8. | Arttu Lindqvist | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 10:39 | ||
9. | Juho Ojala | Ulvilan Ura | 12:00:00 | 10:55 | ||
10. | Oskari Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 11:09 | ||
11. | Lassi Kuva | Rastivarsat | 12:00:00 | 11:23 | ||
12. | Eetu Martikainen | Ilomantsin Urheilijat | 12:00:00 | 11:30 | ||
13. | Vesa Nokka | Rasti 88 | 12:00:00 | 11:35 | ||
14. | Andrey Lakomkin | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 12:16 | |
15. | Leevi Roine | Delta | 12:00:00 | 12:19 | ||
16. | Vertti Lepo | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 12:34 | ||
17. | Väinö Kotro | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 12:41 | ||
18. | Markus Harald Pais | Ok West | EST | 12:00:00 | 12:45 | |
18. | Roni Luukkanen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 12:45 | ||
20. | Elmeri Voutilainen | Siilin Rasti | 12:00:00 | 13:19 | ||
21. | Markus Simonen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 13:30 | ||
22. | Mikko Tervakangas | Espoon Suunta | 12:00:00 | 13:40 | ||
23. | Ilya Doroshev | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 13:46 | |
24. | Lassi Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 13:49 | ||
25. | Semen Kisil | Onego | RUS | 12:00:00 | 13:51 | |
25. | Denis Smirnov | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 13:51 | |
27. | Janne Lehtimäki | Hiisirasti | 12:00:00 | 13:58 | ||
27. | Jussi Jalonen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | 13:58 | ||
29. | Vilppu Viinikainen | Espoon Suunta | 12:00:00 | 14:06 | ||
30. | Teemu Kerkola | Suomusjärven Sisu | 12:00:00 | 14:10 | ||
31. | Jani Manderbacka | Vaasan Suunnistajat | 12:00:00 | 14:31 | ||
32. | Eetu Hänninen | RastiPiikkiö | 12:00:00 | 14:38 | ||
33. | Lukas Enlund | IF Femman | 12:00:00 | 15:01 | ||
34. | Leevi Keronen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 15:30 | ||
35. | Egor Shashinkov | Sestrorets | RUS | 12:00:00 | 16:27 | |
36. | Aleksi Mutka | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 16:36 | ||
37. | Vili Mähönen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:58 | ||
38. | Nikita Shevchenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 16:59 | |
39. | Pieti Liukka | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 17:03 | ||
40. | Toivo Hursti | Espoon Suunta | 12:00:00 | 17:39 | ||
41. | Topias Kulmala | Keuruun Kisailijat | 12:00:00 | 18:15 | ||
42. | Lucas Mylläri | Närpes OK | 12:00:00 | 18:56 | ||
43. | Valentin Degtev | Juventa | RUS | 12:00:00 | 20:39 | |
44. | Artem Pkin | Juventa | RUS | 12:00:00 | 22:01 | |
45. | Vitalii Pustovoyt | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 23:14 | |
46. | Denis Khimanych | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 23:33 | |
47. | Jaakko Myllys | Olavin Rasti | 12:00:00 | 37:23 | ||
Pyry Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Eero Turkki | Olavin Rasti | 12:00:00 | ei läht. |