Lähtöaika | 1,0 km |
2,6 km |
3,1 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Emmi Mähönen | Tampereen Pyrintö | 13:27:00 | 8:21 (1) | |||||
Natalia Chepaeva | Lappeen Riento | 13:05:00 | 8:37 (2) | |||||
Emma Silvennoinen | Paimion Rasti | 13:19:00 | 9:56 (3) | |||||
Aino Ojanen | Kangasala SK | 13:25:00 | 10:15 (4) | |||||
Emilia Teini | Rasti-Lukko | 13:23:00 | 10:49 (5) | |||||
Pinja Kurppa | Angelniemen Ankkuri | 13:15:00 | 11:21 (6) | |||||
Riikka Ajalin | Suomusjärven Sisu | 13:35:00 | 11:32 (7) | |||||
Tuija Kuusela | Kankaanpään Suunnistajat | 13:21:00 | 11:54 (8) | |||||
Jenni Hakulinen | Vehkalahden Veikot | 13:03:00 | 12:01 (9) | |||||
Sanna Minkkinen | Rajamäen Rykmentti | 13:01:00 | 12:14 (10) | |||||
Vuokko Jurvakainen | Suunta Jyväskylä | 13:17:00 | 12:40 (11) | |||||
Victoria Höstman | Malax IF | 13:13:00 | 12:57 (12) | |||||
Annukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 13:31:00 | 14:41 (13) | |||||
Eveliina Hasu | Sippurasti | 13:09:00 | 15:07 (14) | |||||
Mari Penttilä | Hämeenlinnan Suunnistajat | 13:11:00 | 15:09 (15) | |||||
Laura Hakulinen | Espoon Suunta | 13:07:00 | 15:42 (16) | |||||
Lucija Telisman | TeamAustri | AUT | 13:29:00 | 16:42 (17) | ||||
Alisa Raitanen | Tuusulan Voima-Veikot | 13:37:00 | ||||||
Laura Virjula | Navi | 13:39:00 | ||||||
Carita Espo | Sippurasti | 13:41:00 | ||||||
Aino Kattilakoski | Kokkolan Suunnistajat | 13:43:00 | ||||||
Jenna Ojala | Vehkalahden Veikot | 13:45:00 | ||||||
Vilma Kotro | Kymin Suunnistajat | 13:49:00 | hylätty | |||||
Julia Bauer | TeamAustri | AUT | 13:51:00 | ei läht. | ||||
Anna Alppi | Kankaanpään Suunnistajat | 13:53:00 | ||||||
Ilona Lehtinen | Rajamäen Rykmentti | 13:55:00 | ||||||
Outi Valkonen | Kangasniemen Kalske | 13:57:00 | ||||||
Laura Jakobsson | Espoon Suunta | 13:59:00 | ||||||
Leena Tani | Sippurasti | 14:01:00 | ||||||
Emmi Jokinen | Hämeenlinnan Suunnistajat | 14:03:00 | ||||||
Sanni Kivelä | Angelniemen Ankkuri | 14:05:00 | ||||||
Susen Lösch | USVJena | GER | 14:07:00 | |||||
Elina Grahn | Närpes OK | 14:09:00 | ||||||
Alexandra Klimenko | Lappeen Riento | 14:11:00 | ||||||
Kaisa Kauppila | Vehkalahden Veikot | 14:13:00 | ||||||
Laura Jakobsson | Rastikarhut | 14:15:00 | ||||||
Suvi Harju | Tampereen Pyrintö | 14:17:00 | ||||||
Meri Maijala | Lapin Veikot | 14:19:00 | ||||||
Ekaterina Chetaeva | NorthernWi | RUS | 14:21:00 | |||||
Anja Arbter | TeamAustri | AUT | 14:23:00 | |||||
Jenna Pajunen | Navi | 14:25:00 | ||||||
Säde Suutari | Sippurasti | 14:27:00 | ||||||
Johanna Saari | Kankaanpään Suunnistajat | 14:29:00 | ||||||
Anna Moilanen | Kajaanin Suunnistajat | 14:33:00 | ||||||
Susanna Forsell | OK Raseborg | 14:35:00 | ||||||
Miitu Korhonen | Kuopion Suunnistajat | 14:37:00 | ||||||
Anna Nilsson-Simkovics | TeamAustri | AUT | 14:39:00 |