Lähtöaika | 1,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ida-Marie Cederberg | Pargas IF | 12:00:00 | 9:12 | ||
2. | Amy Nymalm | Pargas IF | 12:00:00 | 9:56 | ||
3. | Josefiina Sundman | Delta | 12:00:00 | 10:39 | ||
4. | Jasmiina Rantala | Rasti-Lukko | 12:00:00 | 10:57 | ||
5. | Eveliina Ahola | Navi | 12:00:00 | 11:17 | ||
6. | Liinu Nummela | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 11:32 | ||
7. | Silva Vaismaa | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 11:35 | ||
8. | Ekaterina Koltounova | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 11:52 | |
9. | Veera Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 11:55 | ||
10. | Anni Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 12:07 | ||
11. | Elizaveta Fomina | Peterhof | RUS | 12:00:00 | 12:10 | |
12. | Leenukka Hanhijärvi | Espoon Akilles | 12:00:00 | 12:16 | ||
13. | Hanna-Mari Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 12:20 | ||
14. | Maija Mäkinen | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 12:35 | ||
15. | Heidi Plit | Lynx | 12:00:00 | 12:36 | ||
16. | Saara Korhonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 13:06 | ||
17. | Olga Vasilieva | Polar Star | RUS | 12:00:00 | 13:10 | |
18. | Zuzanna Morawska | Flota Gdynia | POL | 12:00:00 | 13:20 | |
19. | Anni-Kaisa Salomaa | Navi | 12:00:00 | 13:25 | ||
20. | Iida Heijari | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 13:37 | ||
21. | Riikka Mäkinen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 13:43 | ||
22. | Alexandra Khimanych | Foton-Mosc | RUS | 12:00:00 | 13:51 | |
23. | Alli Haavisto | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 14:08 | ||
24. | Sanna Koskela | Rasti-Jussit | 12:00:00 | 14:10 | ||
25. | Polina Kondrashova | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 14:11 | |
26. | Irina Osoblivetc | Juventa | RUS | 12:00:00 | 14:13 | |
27. | Sara Ruokonen | Lappeen Riento | 12:00:00 | 14:17 | ||
28. | Tuuli Kärjä | Savon Suunta | 12:00:00 | 14:20 | ||
29. | Kiia Isokallio | Rasti-Nokia | 12:00:00 | 14:26 | ||
30. | Elina Nissinen | Navi | 12:00:00 | 14:27 | ||
31. | Lidia Stakhanova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 14:29 | |
32. | Anna Vysotskaya | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 14:39 | |
33. | Sofia Niinimäki | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 14:48 | ||
34. | Anna Bulashevich | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 14:52 | |
35. | Jonna Hakala | IF Femman | 12:00:00 | 15:16 | ||
36. | Aino Kulmala | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 15:26 | ||
37. | Isabella Paganus | Lynx | 12:00:00 | 15:38 | ||
38. | Loviisa Kalliokoski | Perhon Kiri | 12:00:00 | 15:49 | ||
39. | Tatiana Artamonova | Baltiyskiy | RUS | 12:00:00 | 16:08 | |
40. | Anna Petrova | Kirishi-La | RUS | 12:00:00 | 16:16 | |
41. | Saana Lahdelma | Navi | 12:00:00 | 16:41 | ||
42. | Maria Muravnik | Lemur | RUS | 12:00:00 | 16:57 | |
42. | Diana Abeidulaeva | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 16:57 | |
44. | Aino Reiman | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 17:06 | ||
45. | Laura Kylmälä | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 17:07 | ||
46. | Iina Rautasalo | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 17:31 | ||
47. | Elisa Viholainen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 17:33 | ||
48. | Ida Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 17:41 | ||
49. | Sofia Zaporozhtseva | Nord West | RUS | 12:00:00 | 18:10 | |
50. | Sara Tuomaala | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 18:34 | ||
51. | Irina Bulashevich | Kalinka | RUS | 12:00:00 | 18:46 | |
52. | Mirva Toivio | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 19:13 | ||
53. | Anna Simola | Lounais-Hämeen Rasti | 12:00:00 | 19:20 | ||
54. | Margarita Shumilova | Olimp-Vidn | RUS | 12:00:00 | 20:14 | |
55. | Aino Koskivirta | Kymin Suunnistajat | 12:00:00 | 20:15 | ||
55. | Anna Skobeleva | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 20:15 | |
57. | Anastasia Eltsova | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 20:35 | |
58. | Sonja Laasonen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 20:36 | ||
59. | Milla Rainio | OK Orient | 12:00:00 | 20:41 | ||
60. | Eerika Alho | Rajamäen Rykmentti | 12:00:00 | 20:49 | ||
61. | Nella Rontu | Angelniemen Ankkuri | 12:00:00 | 21:01 | ||
62. | Ksenya Tkach | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 21:14 | |
63. | Elsa Pyymäki | Kouvolan Rasti-72 | 12:00:00 | 21:48 | ||
64. | Olga Haataja | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 23:14 | ||
65. | Olga Afonina | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 23:39 | |
66. | Olga Bondarchik | Juventa | RUS | 12:00:00 | 27:31 | |
67. | Ksenya Lisyutkina | LytkarinoK | RUS | 12:00:00 | 30:18 | |
68. | Arina Oryol | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 32:18 | |
69. | Bolotova Natalia | Orienta-Ky | RUS | 12:00:00 | 36:36 | |
70. | Julia Rapo | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | 39:02 | ||
Eliisa Laine | Rasti-Lukko | 12:00:00 | ei läht. | |||
Ellinor Höstman | Solf IK | 12:00:00 | hylätty | |||
Ella Kaukonen | Espoon Suunta | 12:00:00 | ei läht. | |||
Tuuli Heikkilä | Lynx | 12:00:00 | ei läht. | |||
Roosa Pelkonen | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | hylätty | |||
Venla Sirviö | SK Pohjantähti | 12:00:00 | ei läht. |