Lähtöaika | 2,4 km |
|||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Siiri Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 14:30 | ||
2. | Hilda Kukonlehto | Kangasala SK | 12:00:00 | 14:53 | ||
2. | Veera Haavisto | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 14:53 | ||
4. | Sara Kurth | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:54 | ||
5. | Sanni Oikkonen | Ounasvaaran Hiihtoseura | 12:00:00 | 14:55 | ||
6. | Venla Taulavuori | Alatornion Pirkat | 12:00:00 | 16:10 | ||
7. | Kaisa Haanpää | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 16:40 | ||
8. | Viivi Voutilainen | Muuramen Rasti | 12:00:00 | 16:43 | ||
9. | Venla Turakainen | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 16:51 | ||
10. | Saara Saalo | Mäntsälän Urheilijat | 12:00:00 | 17:34 | ||
11. | Siiri Silvennoinen | Kalevan Rasti | 12:00:00 | 17:55 | ||
12. | Siina Heiskanen | Kangasniemen Kalske | 12:00:00 | 18:15 | ||
13. | Aleksandra Lebedenko | Juventa | RUS | 12:00:00 | 18:32 | |
14. | Petra Lehtinen | Kauhajoen Karhu | 12:00:00 | 18:39 | ||
15. | Kati Lilja | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 19:21 | ||
16. | Wilma Arrakoski | OK77 | 12:00:00 | 19:44 | ||
17. | Anni Nykänen | Navi | 12:00:00 | 20:16 | ||
18. | Sofia Haglund | Solf IK | 12:00:00 | 20:24 | ||
19. | Kaisa Klemettinen | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 20:44 | ||
20. | Maria Blinova | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 21:12 | |
21. | Taika Kangas | SK Pohjantähti | 12:00:00 | 23:22 | ||
22. | Jutta Ojala | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 23:47 | ||
23. | Anniina Tuominen | Tampereen Pyrintö | 12:00:00 | 23:53 | ||
24. | Maria Temkina | NorthernWi | RUS | 12:00:00 | 24:13 | |
25. | Fia Snickars | Solf IK | 12:00:00 | 24:19 | ||
26. | Henna Lehtonen | Tuusulan Voima-Veikot | 12:00:00 | 24:20 | ||
27. | Liya Beard | Lytkarino | RUS | 12:00:00 | 24:26 | |
28. | Miia Salmi | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 24:35 | ||
29. | Elisa Mattila | Kyrös-Rasti | 12:00:00 | 24:54 | ||
30. | Ellen Heinaro | Helsingin Suunnistajat | 12:00:00 | 25:02 | ||
30. | Nelli Niskanen | Vehkalahden Veikot | 12:00:00 | 25:02 | ||
32. | Jessica Lauter | LauterTeam | EST | 12:00:00 | 25:08 | |
33. | Essi Korhonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | 27:17 | ||
34. | Anastasiya Mashchenko | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 27:19 | |
35. | Saara Holopainen | Suunta-Veikot | 12:00:00 | 27:39 | ||
36. | Daria Yatsenko | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 29:27 | |
37. | Venla Hokka | IF Sibbo-Vargarna | 12:00:00 | 30:06 | ||
38. | Patricia Knip | IF Femman | 12:00:00 | 30:22 | ||
39. | Roosa Laine | Kokkolan Suunnistajat | 12:00:00 | 30:30 | ||
40. | Iris Juhola | Lahden Suunnistajat-37 | 12:00:00 | 31:18 | ||
41. | Sanni Miettinen | Delta | 12:00:00 | 31:25 | ||
42. | Elli Ahola | Rastiketut | 12:00:00 | 32:11 | ||
43. | Sofia Mukhacheva | ABCSt-Pete | RUS | 12:00:00 | 32:52 | |
44. | Aino Näpänkangas | Suunta Jyväskylä | 12:00:00 | 32:57 | ||
44. | Veronika Visherskaya | BelieNochi | RUS | 12:00:00 | 32:57 | |
46. | Yulia Egorova | YarkiyMir | RUS | 12:00:00 | 33:23 | |
47. | Anna Ojala | Kuusankosken Urheiluseura | 12:00:00 | 33:26 | ||
48. | Elina Heinonen | Turun Suunnistajat | 12:00:00 | 33:38 | ||
49. | Daria Diakonova | SKRUMMosco | RUS | 12:00:00 | 39:32 | |
50. | Minna Turtiainen | Olavin Rasti | 12:00:00 | 42:51 | ||
51. | Kristel Kalve | Estonia | EST | 12:00:00 | 43:49 | |
Jenni Ovaska | Luumäen Rasti | 12:00:00 | ei läht. | |||
Essi Lautamäki | Hämeenlinnan Suunnistajat | 12:00:00 | ei läht. | |||
Nea Rapo | Keravan Urheilijat | 12:00:00 | ei läht. | |||
Elina Ilonen | SK Vuoksi | 12:00:00 | ei läht. |