1787 | Tiina Riepula | Kempele | 14:00:00 | ||
1788 | Mari Kutila | Muhos | 14:00:00 | ||
1789 | Minna Hujanen | Kemi | 14:00:00 | ||
1790 | Kaisu Veijo | Oulu | 14:00:00 | ||
1791 | Tuija Luoto | Hyvinkää | 14:00:00 | ||
1792 | Lea Härkönen | Hyvinkää | 14:00:00 | ||
1793 | Anitta Tervo | Sotkamon Jymy | 14:00:00 | ||
1794 | Heli Hiltunen | Tampere | 14:00:00 | ||
1795 | Leena Laitinen | Nummela | 14:00:00 | ||
1796 | Tiina Kääriäinen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1797 | Riitta Iivari | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1798 | Tarja Sinkkonen | K-Supermarket/ruokakesko | 14:00:00 | ||
1799 | Sonja Angeria-Rousu | Ylitornio | 14:00:00 | ||
1800 | Tarja Suomalainen | Lahti | 14:00:00 | ||
1801 | Maaret Uotinen | Varkaus | 14:00:00 | ||
1802 | Eeva Vuorinen | Huilis | 14:00:00 | ||
1803 | Elina Suoninen | Tampere | 14:00:00 | ||
1804 | Leena Puttonen | Vilppula | 14:00:00 | ||
1805 | Heidi Vittaniemi | Jääli | 14:00:00 | ||
1806 | Sari Juntura | Tornio | 14:00:00 | ||
1807 | Tanja Haapanen | Oulu | 14:00:00 | ||
1808 | Sanna Pauliina Heikkinen | Kuusamo | 14:00:00 | ||
1809 | Kirsi Uski | Kouvola | 14:00:00 | ||
1810 | Sisko Korkiakoski | Oulu | 14:00:00 | ||
1811 | Marja Salonen | Vantaa | 14:00:00 | ||
1812 | Eeva Tuomenoksa | Lappeenranta | 14:00:00 | ||
1813 | Tiina Myllylä | Kouvola | 14:00:00 | ||
1814 | Eija Petäjäjärvi | Rape | 14:00:00 | ||
1815 | Irja Ruokamo | Lampelan Saha Oy | 14:00:00 | ||
1816 | Airi Ruokamo | Lampelan Saha Oy | 14:00:00 | ||
1817 | Ulla Laakso | K-Kauppiasliitto | 14:00:00 | ||
1818 | Eeva Liisa Vahtola | Prisma Kemi | 14:00:00 | ||
1819 | Soili Tuulaniemi | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
1820 | Eila Olsbo-Moilanen | Oulu, Pam Os. 135 | 14:00:00 | ||
1821 | Heidi Länkinen | Oulu, Pam Os. 135 | 14:00:00 | ||
1822 | Helena Rimpeläinen | Oulu, Pam Os. 135 | 14:00:00 | ||
1823 | Sanna Sipilä | Oulu | 14:00:00 | ||
1824 | Katri Korolainen | Oulu | 14:00:00 | ||
1825 | Katri Ryttyläinen | Jyväskylän Amk | 14:00:00 | ||
1826 | Riitta Syrjälä | Tampere | 14:00:00 | ||
1827 | Päivi Vainiotalo | Ylivieska | 14:00:00 | ||
1828 | Eija Niska | Team Niska | 14:00:00 | ||
1829 | Tuula Unga | Sieppijärven Sisu | 14:00:00 | ||
1830 | Elisa Koljonen | Tampere | 14:00:00 | ||
1831 | Sirpa Kaipainen | Leppävirta | 14:00:00 | ||
1832 | Inkeri Vähäkuopus | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | ||
1833 | Jaana Nyman | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | ||
1834 | Sirpa Unga | Sieppijärvi | 14:00:00 | ||
1835 | Airi Kokko | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | ||
1836 | Jaana Angeria | Tervola | 14:00:00 | ||
1837 | Riitta Karjalainen | Onmky/ Kkm | 14:00:00 | ||
1838 | Anne Kellolampi | Fun Run Team Pudasjärvi | 14:00:00 | ||
1839 | Leena Parpala | Oulu | 14:00:00 | ||
1840 | Päivi Ala-Uotila | Turku | 14:00:00 | ||
1841 | Erja Okkonen | Savukoski | 14:00:00 | ||
1842 | Tuula Tervonen | Oulunsalon Vasama | 14:00:00 | ||
1843 | Jaana Repola | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1844 | Anna Kuusela | Leon.fi | 14:00:00 | ||
1845 | Tuulevi Tähtinen | Vilppula | 14:00:00 | ||
1846 | Tarja Haahti | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1847 | Virpi Mikkonen | Onmky/kkm | 14:00:00 | ||
1848 | Seija Vihriälä | Kemijärvi | 14:00:00 | ||
1849 | Kirsi Gröhn | Tampere | 14:00:00 | ||
1850 | Kirsi Kaksonen | Kuopio | 14:00:00 | ||
1851 | Urve Kirt | Sk Gränsen, Sverige | 14:00:00 | ||
1852 | Aila Bragge | Kerava | 14:00:00 | ||
1853 | Anne Kähkönen | Oulu | 14:00:00 | ||
1854 | Seija Vanhala | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | ||
1855 | Paula Loukkola | Oulu | 14:00:00 | ||
1856 | Marja Haukilahti | Tornio | 14:00:00 | ||
1857 | Terhi Ronkainen | Liminka | 14:00:00 | ||
1858 | Anja Koutaniemi | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1859 | Paula Mikkonen | Oulu | 14:00:00 | ||
1860 | Outi Nasi | Sodankylän Kisasiskot | 14:00:00 | ||
1861 | Teija Soini | Kello | 14:00:00 | ||
1862 | Marja Rajasärkkä | Oulu | 14:00:00 | ||
1863 | Anne Rissala | Amc | 14:00:00 | ||
1864 | Sanna Väyrynen | Amc | 14:00:00 | ||
1865 | Merja Kestilä | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | ||
1866 | Seija Kangas-Kiljander | Oulu | 14:00:00 | ||
1867 | Arja Alaluukas | Tornio | 14:00:00 | ||
1868 | Saija Määttä | Kukkamarkkinat Oy | 14:00:00 | ||
1869 | Katri Myllyniemi | Oulu | 14:00:00 | ||
1870 | Paula Vuolle-Tanev | Kälviä | 14:00:00 | ||
1871 | Pirjo Fält | Lohtaja | 14:00:00 | ||
1872 | Eija Hiltula | Kurjenpolvet | 14:00:00 | ||
1873 | Tiina Klemettilä | Onmky/kkm | 14:00:00 | ||
1874 | Merja Tauriainen | Oulu | 14:00:00 | ||
1875 | Mervi Rauhala | Kempele | 14:00:00 | ||
1876 | Merja Avola | Tunturi Sussut | 14:00:00 | ||
1877 | Oili Pousi | Kymshp | 14:00:00 | ||
1878 | Taina Linna | Onmky/kkm | 14:00:00 | ||
1879 | Sanna-Mari Tapiala-Lustig | Helsinki | 14:00:00 | ||
1880 | Tarja Miettinen | Kemi | 14:00:00 | ||
1881 | Elina Hippi | Rauma | 14:00:00 | ||
1882 | Taina Viinikka | Kuusamo | 14:00:00 | ||
1883 | Marjut Vuopio | Muonion Kiri | 14:00:00 | ||
1884 | Marja-Leena Marttanen | Muonion Kiri | 14:00:00 | ||
1885 | Tiina Koski | Sattasen Kyläseura | 14:00:00 | ||
1886 | Katri Repo | Onmky/kkm | 14:00:00 | ||
1887 | Heidi Niva | Helsinki | 14:00:00 | ||
1888 | Minna Haulo | Rautajärvi | 14:00:00 | ||
1889 | Marjo Ruokamo | Pentik | 14:00:00 | ||
1890 | Sirpa Tuokko | Kittilän Kunta | 14:00:00 | ||
1891 | Aila Uusikartano | Kittilän Kunta | 14:00:00 | ||
1892 | Eija Mätäsaho | Kittilän Kunta | 14:00:00 | ||
1893 | Anne Barsk | Heat-It Oy Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1894 | Päivi Laine | Tornio | 14:00:00 | ||
1895 | Sari Saari | Hyvinkää | 14:00:00 | ||
1896 | Eila Kurvinen | Oulu | 14:00:00 | ||
1897 | Heli Kurula | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1898 | Heidi Enlund | Taksi Kokkola | 14:00:00 | ||
1899 | Päivi Niemelä | Pudasjärvi | 14:00:00 | ||
1900 | Marja Tikkala | Tunturi Sussut | 14:00:00 | ||
1901 | Teija Puolamaa | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1902 | Tiina Rönkkö | Kuopio | 14:00:00 | ||
1903 | Hilkka Konttaniemi | Pello | 14:00:00 | ||
1904 | Johanna Rantala | Teku-Kajaani | 14:00:00 | ||
1905 | Anne-Maria Salonen | Fc Goal | 14:00:00 | ||
1906 | Seija Maijala | Lapve | 14:00:00 | ||
1907 | Helena Tyystälä | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
1908 | Raili Lämsä | Sokos Hotelli Kuusamo | 14:00:00 | ||
1909 | Raija Kaarina Kuivila | Sodankylä | 14:00:00 | ||
1910 | Pirjo Kela | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1911 | Marja Viik | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1912 | Pirjo Vanhatalo | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1913 | Anne Kumpula | Suomen Iholaser | 14:00:00 | ||
1914 | Riitta Tapaninen | Sodankylä | 14:00:00 | ||
1915 | Kaaren-Anni Näkkäläjärvi | Kittilän Kunta | 14:00:00 | ||
1916 | Helena Lepojärvi | Lks | 14:00:00 | ||
1917 | Arja Hiltunen | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1918 | Marja Kilpeläinen | Oulu | 14:00:00 | ||
1919 | Päivi Upola | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1920 | Johanna Miettunen | Team Joutilaat | 14:00:00 | ||
1921 | Tytti Sivonen | Salla | 14:00:00 | ||
1922 | Anne Pyhtinen | Jääli | 14:00:00 | ||
1923 | Päivi Autio | Illinrouvat | 14:00:00 | ||
1924 | Johanna Antinoja | Kasellit/keminmaa | 14:00:00 | ||
1925 | Riitta H. Kallinen | Team Joutilaat | 14:00:00 | ||
1926 | Tarja Haapaniemi | Oulu | 14:00:00 | ||
1927 | Jaana Sissala | Tukkateekki Tampere | 14:00:00 | ||
1928 | Marjo Lantto | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | ||
1929 | Teija Alamaunu | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | ||
1930 | Arja Hyvärinen | Keminmaan Kasellit | 14:00:00 | ||
1931 | Tuula Pantsar | Pello | 14:00:00 | ||
1932 | Eija Tapio | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1933 | Sinikka Poikela | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
1934 | Kristiina Ranttila | Inarin Yritys | 14:00:00 | ||
1935 | Jaana Leminen-Lahdenperä | Lapin Fysioterpia | 14:00:00 | ||
1936 | Mervi Saukkoriipi | Oulunsalon Vasama | 14:00:00 | ||
1937 | Outi Salminen | Kangasala | 14:00:00 | ||
2092 | Annukka Nuolimäki | Lapin Ammattiopisto | 14:00:00 | ||
2093 | Taina Syväjärvi | Karesuvannon Kotaveikot | 14:00:00 | ||
2094 | Marja Perälä | Rovaniemi | 14:00:00 | ||
2095 | Susanna Bäckman | Espoo | 14:00:00 | ||
2096 | Sari Tapojärvi | Kirkkonummi | 14:00:00 | ||
2097 | Elli-Tarja Hallikainen | Tervolan Terävä | 14:00:00 | ||
2098 | Teija Dunder | Oulu | 14:00:00 | ||
2099 | Mervi Maronen | Tornio | 14:00:00 | ||
2100 | Eine Kangas | Inarin Yritys | 14:00:00 | ||
2101 | Ritva Kokkonen | Kuljetus Alafrantti | 14:00:00 | ||
2102 | Airi Kallunki | Kuusamo | 14:00:00 | ||
2131 | Anna-Kaisa Keiski | Kälviän Tarmo | 14:00:00 | ||
2134 | Anne-Mari Nygård | Team Squeezy Finland | 14:00:00 | ||
2135 | Jaana Aaltonen | Suinula | 14:00:00 | ||
2139 | Anna-Kaisa Keiski | Kälviän Tarmo | 14:00:00 | ||
2141 | Eija Tuomi | Lavia | 14:00:00 | ||
2148 | Sirpa-Liisa Latvala | Alajärven Ankkurit | 14:00:00 | ||
2149 | Nina Similä | Team Squeezy Finland | 14:00:00 | ||
2151 | Aila Kristo | Oulu | 14:00:00 | ||
2156 | Maarit Pätsi | MKV | 14:00:00 | ||
2159 | Päivi Rautajoki | Roi | 14:00:00 | ||
2162 | Marjo Laevens | Unic-palvelut | 14:00:00 | ||
2165 | Miia Mäkinen | RDS | 14:00:00 | ||
2181 | Leena Tuppurainen | ONMKY/KKM | 14:00:00 | ||
2190 | Sirpa Leinonen | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
2191 | Taina Kolmonen | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
2196 | Mari Virtanen | Varalan Maratonkoulu | 14:00:00 | ||
2200 | Jaana Laakso | 14:00:00 | |||
2201 | Sirpa Kautto | Kittilä | 14:00:00 | ||
2223 | Tiia Karppinen | 14:00:00 | |||
2228 | Tiina Huilaja | KauRe | 14:00:00 | ||
2232 | Arja Virtanen | Ahola Team | 14:00:00 | ||
2246 | Manuela Krämer | TUIL Norway | 14:00:00 | ||
2268 | Tarja Holopainen | 14:00:00 | |||
2278 | Ulla Laasanen | 14:00:00 | |||
2283 | Pia Posio | Keminmaa | 14:00:00 | ||
2286 | Helena Tyystälä | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
2289 | Leila Koskiniemi | Saku/Osao | 14:00:00 | ||
2292 | Leena Lintulahti | Saku Ry / Ammattiopisto Lappia | 14:00:00 | ||
2293 | Sirpa Ahonen | Saarenkylän Sisu | 14:00:00 | ||
2328 | tina Liimatainen | 14:00:00 | |||
2348 | Eveliina Rytkönen | 14:00:00 | |||
2359 | Tarja Väyrynen | Oulun Seudun Sähkö | 14:00:00 |